Search found 228 matches

by andras
Tue Aug 20, 2019 8:31 pm
Forum: Nowości
Topic: ESP8266 Primary LED WS2812B
Replies: 25
Views: 515

Re: ESP8266 Primary LED WS2812B

Można jakiś schemat ? jak podłączyć te diody .
by andras
Sun Aug 18, 2019 7:13 pm
Forum: Projekty użytkowników
Topic: Supla desktop API client
Replies: 44
Views: 654

Re: Supla GUI

U mnie też taki błąd , windows 7
by andras
Mon Aug 12, 2019 3:06 pm
Forum: Nowości
Topic: Touch 1/2/3 Gang brak wymaganej N
Replies: 36
Views: 1135

Re: Touch 1/2/3 Gang brak wymaganej N

Touch dotarł ale z ledami nie działa , muszę kupić inne żarówki i wtedy sprawdzę :(
by andras
Sun Aug 11, 2019 6:43 pm
Forum: Nowości
Topic: Touch 1/2/3 Gang brak wymaganej N
Replies: 36
Views: 1135

Re: Touch 1/2/3 Gang brak wymaganej N

Przecież on jest tylko na 433MHz
by andras
Thu Aug 01, 2019 7:17 am
Forum: Nowości
Topic: Touch 1/2/3 Gang brak wymaganej N
Replies: 36
Views: 1135

Re: Touch 1/2/3 Gang brak wymaganej N

Link się nie otwiera .
by andras
Thu Jul 11, 2019 11:16 am
Forum: Ogólna dyskusja
Topic: Suplowy preloader
Replies: 41
Views: 1091

Re: Suplowy preloader

5
by andras
Mon Jul 08, 2019 12:52 pm
Forum: Domoticz
Topic: Domoticz 0.1.0
Replies: 35
Views: 1109

Re: Domoticz 0.1.0

Witam

Co może być przyczyną tego ?

pi@raspberrypi:~/domoticz/plugins/supla-domoticz $ pip3 install --requirement requirements.txt --target
-bash: pip3: command not found
by andras
Fri Jun 28, 2019 11:28 am
Forum: Nowości
Topic: NOWE SRW-02m oraz ROW-04m
Replies: 80
Views: 5502

Re: NOWE SRW-02m oraz ROW-04m

Dotarł i do mnie ROW-04m :)
by andras
Thu Jun 27, 2019 4:10 pm
Forum: Ogólna dyskusja
Topic: Podlewanie
Replies: 114
Views: 10437

Re: Podlewanie

Wgraj Multiboard do sonoffa 4Ch , a resztę u mnie załatwiają harmonogramy .
by andras
Mon Jun 17, 2019 8:24 am
Forum: Nowości
Topic: NOWE SRW-02m oraz ROW-04m
Replies: 80
Views: 5502

Re: NOWE SRW-02m oraz ROW-04m

Dziękuję i już się cieszę .