Shelly 2.5

vajera
Posts: 177
Joined: Wed Oct 31, 2018 7:58 am

Sun Feb 17, 2019 8:17 pm

Shelly 2.5 jest o 30% mniejszy od poprzedniego modelu (jest mniejszy nawet od Shelly 1 o 5%). Nowy moduł ma wymiary 39 x 36 x 17mm co czyni go najmniejszym modułem z dwoma przekaźnikami mieszczącym się w puszce instalacyjnej. 

10A/kanał

wprowadzony port szeregowy (jak w Shelly 1)
Zybi
Posts: 1354
Joined: Sun Jun 26, 2016 4:24 pm

Sun Feb 17, 2019 8:37 pm

O, jak łatwo będzie można go zasuplować, bez rozbierania.
pikciu
Posts: 18
Joined: Mon Feb 04, 2019 11:20 pm

Mon Feb 18, 2019 6:09 pm

Zamówione w pre orderze :)
jest oprogramowanie supli, które wiadomo, że będzie działać czy trzeba będzie poczekać aż ktoś z ogarniaczy firmware'u dostanie moduł do ręki?
vajera
Posts: 177
Joined: Wed Oct 31, 2018 7:58 am

Mon Feb 18, 2019 6:35 pm

pikciu wrote:
Mon Feb 18, 2019 6:09 pm
Zamówione w pre orderze :)
jest oprogramowanie supli, które wiadomo, że będzie działać czy trzeba będzie poczekać aż ktoś z ogarniaczy firmware'u dostanie moduł do ręki?
Multiboard będzie działał jeżeli nic nie zmienili w pinologii, ale to będzie wiadomo po 25.03.2019 ;-)
Misiu
Posts: 22
Joined: Wed Apr 25, 2018 12:01 pm

Fri Mar 29, 2019 11:48 pm

Wiadomo już coś ;) ? Ja czekam na kolejną partię zamówień (na pierwszą się spóźniłem :( )
vajera
Posts: 177
Joined: Wed Oct 31, 2018 7:58 am

Mon Apr 15, 2019 8:38 pm

User avatar
pzygmunt
Posts: 6236
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Apr 15, 2019 8:44 pm

Gdyby te urządzenia miały prawdziwe CE to takich niespodzianek by nie było.
pikciu
Posts: 18
Joined: Mon Feb 04, 2019 11:20 pm

Tue Apr 16, 2019 4:18 pm

uuu hehe to się trochę zaniepokoiłem bo 2 moduły z pierwszej partii siedzą juz w puszkach :D
gnomosg
Posts: 2
Joined: Thu Jun 27, 2019 8:55 pm

Thu Jun 27, 2019 9:17 pm

Cześć,
czy ktoś testował z powodzeniem Suplę na tych modułach? Jaką wersję?
Dzięki, pozdrawiam
Rafał
User avatar
Vallhalen
Posts: 121
Joined: Mon Dec 10, 2018 9:25 am
Location: Rumia
Contact:

Fri Jun 28, 2019 8:14 am

gnomosg wrote:
Thu Jun 27, 2019 9:17 pm
Cześć,
czy ktoś testował z powodzeniem Suplę na tych modułach? Jaką wersję?
Dzięki, pozdrawiam
Rafał
Ja mam kilka sztuk shelly 1 i wszystkie działają oprócz jednego który czasem potrafi zwariowac narazie to ignoruje, za jakis czas podmienie, istnieje osobny watek o tym jak działa shelly.
Zawsze pozytywny :)
Trochę Shelly + Supla + Tradfri z Ikea z żarówkami + google home.
Post Reply