Firmware dla kontrolera RGBWW H801

Zybi
Posts: 1378
Joined: Sun Jun 26, 2016 4:24 pm

Fri Feb 23, 2018 6:42 pm

andras wrote:
Fri Feb 23, 2018 6:28 pm
A możesz napisać jak to podłączyć ? :)
Na stronce myfrienda masz też schemat, jak go przeanalizujesz, to na pewno będziesz wiedział jak.

EDIT
No niech Ci będzie
Attachments
opto.jpg
opto.jpg (44.2 KiB) Viewed 2193 times
andras
Posts: 242
Joined: Fri Dec 30, 2016 5:51 pm

Fri Feb 23, 2018 8:31 pm

Dzięki , to zamawiam
rrk
Posts: 23
Joined: Thu Dec 15, 2016 9:38 am

Mon Feb 26, 2018 6:30 am

Czy soft do H801 obsługuje również taśmy RGB + CCT ?
z tego co widzę sterownik H801 ma dwa wyjścia "W".

"Taśma RGB+CCT 5w1 jest to taśma z prawdziwymi diodami RGB 5050 (każda dioda posiada 3 kolory), dodatkowo posiada też diody Dwukolorowe diody CCT (z kolorem białym Ciepłym i Zimnym)"

chciał bym zamówić trochę tej taśmy a nie mogę się zdecydować czy chcę barwę ciepłą czy zimną a w tej taśmie są obie barwy.
bielawa
Posts: 1
Joined: Thu May 24, 2018 8:07 pm

Fri May 25, 2018 9:00 am

Hej,
bez problemów wgrałem nowy firmware do świeżego h801. Udało mi się skonfigurować. Korzystałem z W1 i podłączyłem tylko białe ledy. Próbowałem maksymalnie ściemnić i ... chyba zawiesiłem urządzenie. Ledy aktualnie są w pozycji przyciemnionej i mrugają co parę sekund. Świeci się na stałe czerwona dioda i równo z mrugnięciem zielonej - rozjaśniają się ledy.
Raczkuje w temacie i proszę o pomoc. Soft najświeższy z githuba pobrany. Próbowałem zewrzeć 2 piny (jak do flashowania), by wywołać tryb konfiguracji, ale nic to nie dało. Nie zaczęło się nawet rozgłaszać swoją nazwą w wifi.
adamek34
Posts: 7
Joined: Thu Apr 19, 2018 12:03 pm

Wed Aug 01, 2018 10:05 am

Cześć,
nie mogę znaleźć informacji oprócz dat dodania, czy SOFTY dla H801 różnią się? Dokładnie chodzi mi o te dwa

https://github.com/SUPLA/ESP8266/tree/m ... 801/v2.5.3
https://github.com/SUPLA/ESP8266/tree/master/H801

Czy jest jakiś nowysz?

Oczywiście miałem problemy z wgrywaniem softu, ale jak podłączyłem pod zasilacz 12V to w końcu poszło. Samo zasilanie z portu USB przez programator to było za mało.
mihu
Posts: 133
Joined: Wed Feb 28, 2018 6:00 pm

Thu Aug 02, 2018 2:27 pm

w wersji 2.0 był taki błąd , gdy brakło wi-fi czy internetu na chwilę i powrócił on line , to taśma mrógła sobie raz. A czy w wersji 2.5.3 też tak jest czy jest poprawione ?
Gucio2607.
Posts: 430
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Thu Aug 02, 2018 5:33 pm

Mi mrugnie
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
mihu
Posts: 133
Joined: Wed Feb 28, 2018 6:00 pm

Sat Aug 04, 2018 7:59 pm

mruga tobie też przy sofcie 2.5.3 ? czy 2.0
Gucio2607.
Posts: 430
Joined: Tue Aug 22, 2017 1:56 pm

Sat Aug 04, 2018 9:48 pm

2.5.3
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
User avatar
fracz
Posts: 1585
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Rybna

Sat Sep 15, 2018 8:09 am

Zybi wrote:
Thu Nov 02, 2017 8:54 pm
fracz wrote:
Wed Nov 01, 2017 10:15 am
Czy dałoby radę dać możliwość ustawienia tylko RGB - bez ściemniacza? Dla taśm RGB (bez W) ściemniacz nie ma sensu.
Mówisz masz ...
Pobrał może ktoś soft z tego posta i podzieliłby się? Widzę że zybi usunął a przydałby się teraz znowu ;-) Chodzi mi o H801 bez W (tylko RGB).
Post Reply