Zamel SLW-01

Lechu_
Posts: 204
Joined: Tue Oct 11, 2016 5:41 pm

Post

Zybi wrote: Mon Feb 19, 2018 5:44 pm Moduł już po pierwszych testach.

Plusy
1. Oryginalne firmware v2.5.3 , lecz wystarcz Update ON i momentalnie mamy wersję v2.5.5 z płynniejszą regulacją
Ja dodałem moduł przez aplikacje. Gdzie teraz mogę ustawić ten update?
kris.gie
Posts: 362
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Post

Przytrzymujesz przycisk config na module, wchodzisz na stronę konfiguracyjną, na samym dole zmieniasz ustawienie update na on, zapisujesz i restartujesz moduł, zaktualizuje się i połączy z chmurą
User avatar
Ernest
Posts: 214
Joined: Tue Oct 04, 2016 6:37 am

Post

Zybi wrote: Mon Feb 19, 2018 5:44 pm Moduł już po pierwszych testach.

Plusy
1. Oryginalne firmware v2.5.3 , lecz wystarcz Update ON i momentalnie mamy wersję v2.5.5 z płynniejszą regulacją
2. Żadnych niepożądanych rozbłysków jak w H801
3. Jako pierwszy z modułów zgłasza mi się na Cloudzie po utracie połączenia
4. Stabilny

Minusy (może trochę nieładnie krytykować darmowy moduł, ale tylko po to, aby było jeszcze lepiej ;) ):
1. W przypadku sterownia przyciskiem zewnętrznym ustawionym jako BISTABLE możemy krótkim impulsem odwrócić działanie tego przycisku. To taka przypadłość jak w kanałach typu GATE, o której już rozpisywałem się na forum
2. Brak wyprowadzenia "W" , ale może pojawi się wersja rozwojowa modułu
Dzięki za test:

Plusy - OK

Ad 1. Pewnie uda się poprawić :)
Ad 2. Jak będzie zapotrzebowanie to opracujemy taką wersję - zacisków mi już braknie ale coś wykombinujemy :)
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Ad.1 Średnio jest sens. Odwrócić można też z aplikacji (naturalna sprawa).
Komar000
Posts: 31
Joined: Mon Feb 12, 2018 9:28 am

Post

Witajcie,
Czy jest planowana możliwość ręcznego wprowadzania kolorów? Potrzebował bym poza wbudowanymi kolorami imitację zwykłej żarówki tj. coś około 3000K co daje mniej więcej kolor #ffe8ca.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Komar000 wrote: Sun Feb 25, 2018 1:36 am Witajcie,
Czy jest planowana możliwość ręcznego wprowadzania kolorów? Potrzebował bym poza wbudowanymi kolorami imitację zwykłej żarówki tj. coś około 3000K co daje mniej więcej kolor #ffe8ca.
Jest to jakiś pomysł. Moduł na to pozwala. Tak samo serwer. Kwestia dostosowania UI w aplikacjach.
Dodałem do listy
skoczo
Posts: 40
Joined: Thu Nov 16, 2017 8:19 pm

Post

Hej,

Czy da się jakoś tym modułem sterować listwą białą? Nie chodzi mi tylko o podpięcie listwy pod jedno z wyjść rgb tylko żeby w aplikacji meldował się jako sterownik do listwy białej. To w sumie chyba tylko kwestia oprogramowania? Może ktoś coś takiego już przygotował?

Return to “Nowości”