Firmware Multiboard

Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Hmm to trzeba będzie do nich napisać. Myślałem, że jak jest do pobrania dla wszystkich to nie będzie z tym problemu.
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jest z tym problem. Będziemy walczyć ze sprzedawcami, którzy sprzedają sprzęt pod Suplowym szyldem.
Przynajmniej raz w tygodniu odbieram telefon od jakiegoś klienta, który kupił Sonoff-a i mu coś nie działa. Maili już nie liczę.
Nie mogę brać odpowiedzialności za czyjeś kompilacje i czyjś biznes. Jeżeli ktoś chce robić biznes w oparciu o Suplowe oprogramowanie
to niech to robi pod własną marką i z własnym supportem.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Czyli co mam zrobić? Dać jakiś wpis na Githubie, że ta kompilacja jest do użytku prywatnego?
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Espablo pisze: pn lis 26, 2018 4:46 pm Czyli co mam zrobić? Dać jakiś wpis na Githubie, że ta kompilacja jest do użytku prywatnego?
Nic nie musisz robić. To nie Twój problem tylko problem Elty.

[EDIT]
Można używać tych binarek komercyjnie ale nie łamiąc poniższych warunków:
viewtopic.php?f=23&t=3737

Ponadto Elty wgrało nieoryginalne oprogramowanie i automatycznie straciło CE.
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Zastanawia mnie czemu jak ktoś kupi sonoffa lub inne urządzenie z SUPLĄ na allegro od "firmy" XXX to z problemem, że mu coś nie działa zgłasza się tu na forum (jeszcze mogę zrozumieć) ale do innej firmy?
Przecież to prawie tak jakbym kupił drukarkę w jednym supermarkecie a z reklamacją poszedł do drugiego.
Powiedzcie mi czy komuś udało się tak zareklamować wadliwy sprzęt?
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Ludzie widzą aplikację gdzie jest "SUPLA". Kupują sprzęt od pośredników, którzy kupują na Allegro i w innych miejscach. Z niej trafiają na supla.org. 80% przechodzi na forum reszta dzwoni, pisze maile, na messengerze 24h/ dobę. W dodatku wiele osób zamiast zadać pytanie na forum woli napisać wiadomość (może się krępują). Już dawno przekroczyło to możliwości mojej skrzynki pocztowej :P tym bardziej moje.
Do tego dodajcie użytkowników w 140 krajach, którzy na forum nie piszą, a jak już, to wszystkimi innymi możliwymi kanałami.
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Domyślam się, że nie masz lekko i współczuję.
Jak do mnie ktoś przychodzi żebym naprawił toner który kupił na allegro to go odsyłam do sprzedawcy dał mu przecież gwarancję.
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
o_rany
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 14, 2018 5:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Jest grupa PASJONATÓW, robi coś co nie przynosi wymiernych materialnych korzyści ale ogromne korzyści dla swojego JA.
Z czasem... ktoś zarabia na pomyśle PASJONATA, komuś przeszkadza praca PASJONATA i podpierdziela do Instytutu Udupiania Pasjonatów typu PIH, PIP....
Nawet jeśli ktoś nie zarabia bezpośrednio na oprogramowaniu SUPLI (SONOFF bez jak i z oprogramowaniem często ma taką samą cenę) to niefajnie jest PASJONATOWI słuchać żali nie swoich klientów.

Poczytajcie posty autorstwa pzygmunt (te mniej techniczne, bardziej ludzkie)- trochę odpuśćmy mu z pytaniami: kiedy, czemu tak długo.... itp

....dobra..... powłaziłem w zadek szefowi teraz poproszę o aktualizacje do 2.3:)
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Poprawiłem SONOFF BASIC, SONOFF TH.
Dodałem diode LED RELAY w Melink i YUNTONG Smart.
Sprawdźcie jeszcze diodę CFG w sonoffach czy teraz działa poprawnie.
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Simono
Posty: 402
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

Espablo co poprawiłeś w Sonoff TH, żebym wiedział czy je odpinać i flashować?
Zablokowany

Wróć do „Nowości”