Firmware Multiboard

ic3ek
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:00 am

Właśnie espablo.

Jak poprzednik napisze tak.

Firmware jest zaj.... Ale ma jeden mankament.

Jak zniknie WiFi lub nie będzie internetu na WiFi przez jakas godzinę lub dłużej, to po tym czasie moduł nie potrafi ponownie się połączyć z cloud. I widnieje jako niepołączony z cloudem / WiFi mruga dioda.

Mam kilka innych w domu modułów i wszystkie sobie radzą oprócz twojego multiboard.

Dasz rade to poprawić lub też dać wskazówki jak sobie z tym problemem poradzić.
bigthomas
Posty: 234
Rejestracja: pn sie 12, 2019 3:35 pm

ic3ek pisze: pt lis 13, 2020 12:10 am Jak zniknie WiFi lub nie będzie internetu na WiFi przez jakas godzinę lub dłużej, to po tym czasie moduł nie potrafi ponownie się połączyć z cloud. I widnieje jako niepołączony z cloudem / WiFi mruga dioda.

Mam kilka innych w domu modułów i wszystkie sobie radzą oprócz twojego multiboard.
A pozostałe moduły masz na nowej czy starej bibliotece?
Bo też to zauważyłem, ale moduły na starej bibliotece łączą się a multiboard już nie...
Jednak nie udało mi się tego zjawiska odtworzyć w trybie testowym, aby zobaczyć co na serialu jest.
ic3ek
Posty: 29
Rejestracja: pt lis 13, 2020 12:00 am

Jeden moduł sonoff 4ch by zybi ver 2.5
Drugi sterowanie roletami chyba zamel ori
Trzeci sonoff by zybi PWM .

I te dają radę spowrotem się połączyć.
Tylko multiboard nie łączy się ponownie.

Mam jeszcze nodemcu ale to juz inna bajka. Ale też ogarnia się połączyć ponownie.

Prosimy espablo o korektę softu 😁😁
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

ic3ek pisze: pt lis 13, 2020 3:16 pm Prosimy espablo o korektę softu 😁😁
Korekty nie będzie. Proponuję wgrać to viewtopic.php?f=11&t=7133. Jest znacznie lepszy i pozbawiony wad Multiboard :D
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
alvaro99
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 23, 2019 10:54 pm
Lokalizacja: Brzeszcze

Ten Mulitiboard podejdzie pod Sonoff Dual R2? Chciałbym do niego dołączyć jeszcze DHT22.
Maxio_
Posty: 33
Rejestracja: ndz wrz 13, 2020 5:37 pm

Espablo czemu nie zamkniesz tematu tak jak Krycha z Primary GUI? Daj w pierwszym poście przekierowanie do GUI Generic i po problemie ;D
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

<<<Ten firmware nie jest już rozwijany. Te same funkcje posiada GUI-Generic >>>
Zamykam
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Zablokowany

Wróć do „Nowości”