NOWE SRW-02m oraz ROW-04m

andrew01
Posty: 162
Rejestracja: pt maja 24, 2019 6:49 am

Kurczaki.... biednemu to zawsze wiatr w oczy..... Gdyby te urządzenia pojawiły się kilka miesięcy temu to bym nie wymieniał spalonych BIS-412 na PBM-05 tylko od razu na te...... Pięknie by wyglądały 4 sztuki obok siebie :)
Lechu_
Posty: 204
Rejestracja: wt paź 11, 2016 5:41 pm

Srw ideal do 2 nowych rolet w pomieszczeniach po remoncie , row-4 pieknie opanuje mi zasilane w garażu lamp pod "pseudolakiernie" :)
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4009
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Hej,

ROW-04m to dla mnie idealny sterownik na ogród. Mam cztery obwody oświetleniowe:
- taras,
- chodnik,
- oczko wodne,
- altanka.
Ten sterownik załatwi całe sterowanie oświetleniem ogrodu.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Seba5120
Posty: 318
Rejestracja: pn paź 31, 2016 1:33 pm

pzygmunt pisze: czw cze 06, 2019 10:07 am
Seba5120 pisze: czw cze 06, 2019 10:05 am Ja bym wykorzystał ROW-04m do bramy garażowej, drzwi wejściowych oraz zarządzania podlewaniem szklarni i sadu :D
Powinien wszystko ogarnąć ;)
ROW-04m nie nadaje się do otwierania bramy garażowej
Dlaczego.?
To zamiast tego oświetlenie zewnętrzne i wewnętrzne, kurcze kanałów braknie normalnie :lol:
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Idealne zastosowanie dla ROW-04m w moim przypadku to:

1. Sterowanie zasilaniem zewnętrznego gniazda ogrodowego (
2. Główne oświetlenie w garażu
3. Załączanie oświetlenie świątecznego
4. Sterowanie pracą pompy zatopionej w tunelach rozsączających ( tu w połączeniu z Wemos D1 mini, który odpowiadał będzie za identyfikację poziomu wody)

Sytuacja dla mnie o tyle komfortowa, że wymienione obwody mam wydzielone i wszystkie schodzą się w jednym miejscu w garażu :)
zy_gr
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 06, 2019 10:14 am

Ja mam na suficie w salonie 15 metrów listwy led RGB 3x5m. Wszystko jest na osobnych zasilaczach i kontrolerach. Natomist działa jako jedno oświetlenie salonu. Zajefajne by było jakby taki ROW - 04 ogarnął mi to wszystko i abym mógł włączać wszystkie ale też i osobno za pomocą telefonu i asystenta google. Jak udało by mi się jeszcze ustawić tak żeby zmieniał kolory z poziomu jakiejś apki np. wifi led control to by było Bosko! I efekt dla was jako wynik testów też widowiskowy.
skutacz
Posty: 24
Rejestracja: ndz lut 11, 2018 6:15 am
Kontakt:

Dla mnie idealne wykorzystanie ROW-04m to sterowanie pokojem dzieci tzn sterowanie oświetleniem sufitowym oraz lampka nocna ( dzieci zawsze zapominają wyłączyć, po ustawieniu harmonogramu wyłączanie o odpowiedniej godzinie i do spania 😀) do tego sterowanie telewizorem oraz oświetleniem w akwarium (za dużo telewizji dla dzieci też nie zdrowo oraz łatwiej będzie wykonać zakaz na telewizor )
Usługi druku 3d
ibielaszka
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 9:39 pm

Ja bym pojechal, niezbyt literacko.
Do montazu obydwu zabralbym sie chwacko.

Sasiadce, co by usmiech jej zawinac,
Wmontowalbym EsErWu i roletki podwinal.

Zas swoje pociechy w samozachwyt bym wprawil
Do sterowania Balwanem zimowym Roweczka ustawil

Zas wiosna i latem co by nie bylo lyso
Lampeczki w ogrodzie i na podjezdzie rozblysna.

Tralala...
maroko
Posty: 139
Rejestracja: ndz wrz 30, 2018 7:14 pm

Sezon na ogród i wszyscy do ogrodu.
Ja pojadę trochę inaczej. W garażu jest masa urządzeń, które chciałbym osuplować!
elektro232
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 11, 2018 11:02 am

A ja wykorzystałbym je w instalacji poniżej. Powstaje moje inteligentne mieszkanie :) powoli, ale ma być czytelnie, przemyślane i w pełni rekonfigurowalne.
Załączniki
DSC_2507.JPG
DSC_2507.JPG (3.24 MiB) Przejrzano 2775 razy
DSC_2432.JPG
DSC_2432.JPG (3.69 MiB) Przejrzano 2775 razy
DSC_2391.JPG
DSC_2391.JPG (3.11 MiB) Przejrzano 2775 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”