NOWE SRW-02m oraz ROW-04m

Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej,

Właśnie stoją u mnie na stole świeżutkie produkty prototypowe SRW-02m oraz ROW-04m po 5 szt.

nowe.jpg
nowe.jpg (235.04 KiB) Przejrzano 6678 razy

Pomyślałem, że osobą, które pokażą/napiszą jak by wykorzystali te urządzenia dostaną od nas do testów.

Po analizie waszych propozycji w postach jury konstruktorów wybierze najciekawsze pomysły :)

Zapytacie co robią nowe urządzenia ... to może być dodatkowe zadanie - jak myślicie :)

Pozdrawiam
Ernest

Ps. Jak przystało na konkurs regulamin musi być ...

Regulamin konkursu "NOWE SRW-02m oraz ROW-04m”
ZAMEL·6 CZERWIEC 2019
§1 Niniejszy regulamin (zwany dalej Regulaminem) określa zasady przeprowadzenia konkursu "NOWE SRW-02m oraz ROW-04m" (zwanego dalej Konkursem).
§2. Organizatorem Konkursu jest: ZAMEL Sp. z o.o., ul. Zielona 27, 43-200 Pszczyna NIP 638-000-06-69
§3. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem forum supla.org.
§4. Uczestnictwo w Konkursie jest dobrowolne i nieodpłatne.
§5. W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które mają ukończone 18 lat i pełną zdolność do czynności prawnych - z wyłączeniem osób z §5.1
§5.1 W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy Zamel Sp. z o.o oraz członkowie ich rodzin.
§6. W Konkursie można brać udział wyłącznie osobiście, co oznacza w szczególności, że niedopuszczalne jest tworzenie kont i dokonywanie zgłoszeń do Konkursu w imieniu lub na rzecz osób trzecich.
§7. Aby wziąć udział w konkursie należy przedstawić pomysł na wykorzystanie nowych produktów firmy ZAMEL tj. ROW-04m oraz SRW-02m. Umieszczając komentarz ze zdjęciem konkursowym uczestnik oświadcza, że jest wyłącznym autorem Tekstu i posiada do niego pełnię praw autorskich majątkowych. Zabronione jest wykorzystywanie cytatów w ramach Tekstu. Umieszczając komentarz ze zdjęciem pod postem konkursowym uczestnik oświadcza ponadto, że zapoznał się z Regulaminem i akceptuje jego warunki.
§8. Konkurs trwa od 06.06.2019 do 10.06.2019 do godz. 12.00.
§9. Zwycięskie posty z opisem wykorzystania produktów zostaną wybrane przez Jury wytypowane przez organizatora konkursu.
§10. Zdjęcie nie może zawierać treści, które naruszają dobre obyczaje, obowiązujące prawo lub jakiekolwiek prawa bądź dobra osobiste osób trzecich, w szczególności treści wulgarnych, propagujących przemoc, palenie papierosów, korzystanie z używek lub treści dyskryminujących, nazw innych niż Zleceniodawca przedsiębiorców lub ich marek.
§11. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy Konkursu spełniają warunki określone w Regulaminie i w tym celu może żądać w każdym czasie złożenia od Uczestnika określonych oświadczeń, podania określonych danych bądź przedłożenia określonych dokumentów w każdorazowo wskazanej formie i w odpowiednim terminie. Organizator kontaktuje się z Uczestnikami Konkursu w szczególności poprzez prywatne wiadomości w serwisie supla.org. Odmowa lub brak udzielenia wyjaśnień, złożenia oświadczeń lub przedłożenia dokumentów jest równoznaczna z rezygnacją z udziału w Konkursie.
§12. W Konkursie ta sama osoba może zgłosić więcej niż jeden Komentarz, lecz nie można otrzymać więcej niż jednej Nagrody.
§13. W Konkursie biorą udział jedynie te posty, które pojawią się pod Postem Konkursowym i będą widoczne dla Organizatora. W przypadku utrudnień lub usterek technicznych np. niewyświetlenia się Komentarza w całości lub części pod Postem Konkursowym, Organizator nie ma obowiązku brania go pod uwagę w Konkursie, o ile nie odpowiada on za tego typu utrudnienia bądź usterki.
§14. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z udziału w Konkursie Uczestników, których działania są sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, Regulaminem lub regulaminem serwisu supla.org, w szczególności Uczestników, którzy: 1. nie działają osobiście, ale przez osoby trzecie, 2. tworzą fikcyjne konta/profile w serwisie, 3. podejmują działania z wykorzystaniem konta/profilu utworzonego niezgodnie z zasadami serwisu supla.org, 4. zamieszczą Komentarz lub Zdjęcie zawierające treści sprzeczne z prawem, dobrymi obyczajami, naruszające prawa lub dobra osób trzecich;
§15. Organizator może usuwać Zdjęcia i Komentarze oraz inne treści zamieszczane przez Uczestników, w przypadku gdy zawierają one treści niezgodne z prawem, dobrymi obyczajami, Regulaminem lub regulaminem serwisusupla.org.
§16. Nagrodami w konkursie są urządzenia w skład których wchodzą: 5 szt - ROW-04m, 5 szt. - SRW-02m. Nagrody nie podlegają wymianie na gotówkę ani na inne produkty firmy.
§17. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy w terminie do 7 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników, nagroda przepada i przechodzi na kolejną osobę wyłonioną przez Jury.
§18. Od żadnej z decyzji Jury nie ma odwołania.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18286
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Antenki są źle ustawione...... logo zasłaniają :(
saba255
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 06, 2019 9:36 am

Akurat mam zestaw zamela z odbiornikami - stara wersja do tego nadajniki zamela, które podłączyłem pod Satela- dzieki temu mogę alarmem również sterować jak i "matka" zamel ;)
W garazu dodałem odbiornik, który odbiera sygnał z pilotów zamel jak i Satel.
To teraz wypadało by podmienić i przetestować jako instalator układy z WIFI :)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

U mnie ROW-04m będzie sterował oświetleniem w ogrodzie i garażu :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tomek2525
Posty: 16
Rejestracja: pt sie 19, 2016 9:48 pm

ROW-04m wykorzystałbym do zdalnego sterowania oświetleniem domu, podjazdu i podwórka, pozwoliłoby to na zapoznanie się z tą technologią, co jest dla mnie, jako młodego elektryka bardzo ważne, pozdrawiam! :)
Ostatnio zmieniony czw cze 06, 2019 9:58 am przez Tomek2525, łącznie zmieniany 1 raz.
aa.leszcz
Posty: 12
Rejestracja: pt mar 16, 2018 4:29 pm

Ciekawi mnie zasięg, jeżeli jest lepszy niż w kostkach to zamontował bym je w rozdzielni na podwórku w której mam sterowanie oświetleniem podjazdu. A sterowanie roletami wygląda też całkiem ciekawie.
inzynier.domu
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 06, 2019 9:40 am

Czyżby sterowanie roletami i przekaźnik po wifi na szynę DIN?

Ja bym chętnie przetestował, nie mam jeszcze doświadczeń z produktami Zamel, ale sprawdziłbym czy dzieki tym urządzeniom ochronie się przed usmarzeniem w lato (; Wiatrak na przekaźniku, żaluzje a sterowanie zależnie od temperatury i nasłonecznienia na daną stronę.
Zapewne efekt wrzuciłbym na YT https://www.youtube.com/channel/UCBqXrQ ... eEQtNU_w9A

Mocowanie na szynę DIN to duża zaleta szczególnie że mam szafeczkę testową przygotowaną pod takie obudowy (:
http://www.inzynierdomu.pl/szafka-do-za ... h-czesc-1/
Seba5120
Posty: 318
Rejestracja: pn paź 31, 2016 1:33 pm

Ja bym wykorzystał ROW-04m do bramy garażowej, drzwi wejściowych oraz zarządzania podlewaniem szklarni i sadu :D
Powinien wszystko ogarnąć ;)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18286
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Seba5120 pisze: czw cze 06, 2019 10:05 am Ja bym wykorzystał ROW-04m do bramy garażowej, drzwi wejściowych oraz zarządzania podlewaniem szklarni i sadu :D
Powinien wszystko ogarnąć ;)
ROW-04m nie nadaje się do otwierania bramy garażowej
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

pzygmunt pisze: czw cze 06, 2019 9:37 am Antenki są źle ustawione...... logo zasłaniają :(
IMG_20190606_120558_20190606_120728394.jpg
IMG_20190606_120558_20190606_120728394.jpg (75.42 KiB) Przejrzano 6543 razy
Przemek specjalnie dla Ciebie :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”