CLOUD v2.3.24

lordmorte

ndz sie 09, 2020 6:55 am

Jak na stawki wrocławskie to wcale nie jest niewiadomo jaka kwota, to raz, a dwa, by zostać dobrym programistą trzeba od groma pracy, czasu i samorozwoju, sam fach do łatwych nie należy. Stąd takie stawki.

Niewazne kochani! Wszyscy mocno trzymamy kciuki za to, by integracja z GH naprawdę byla "na dniach" :)
Exxxx

pn sie 10, 2020 7:30 am

lordmorte pisze:
ndz sie 09, 2020 6:55 am
Jak na stawki wrocławskie to wcale nie jest niewiadomo jaka kwota, to raz, a dwa, by zostać dobrym programistą trzeba od groma pracy, czasu i samorozwoju, sam fach do łatwych nie należy. Stąd takie stawki.

Niewazne kochani! Wszyscy mocno trzymamy kciuki za to, by integracja z GH naprawdę byla "na dniach" :)
Wiem że wolny rynek, ale trochę mnie to oburza że wynagrodzenie takiego programisty jest 2x wyższe niż np. kierownika budowy albo pielęgniarka musi pracować 4 miesiące na 1 miesiąc programisty.

"by zostać dobrym programistą trzeba od groma pracy, czasu i samorozwoju, sam fach do łatwych nie należy" :roll: - inni na studiach to się opierzają.
Awatar użytkownika
MadOnion78

pn sie 10, 2020 7:56 am

Exxxx pisze:
Wiem że wolny rynek,..
i wszystko jasne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
3x SRW-01, 3x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x MEW-01, RNW-01 ;)
lordmorte

wt sie 11, 2020 9:02 pm

MadOnion78 pisze:
Exxxx pisze:
Wiem że wolny rynek,..
A czy ktoś temu Kierownikowi czy Pielegniarce bronił pójścia ścieżką IT? Znam od groma devów, którzy sporo poświęcili, by być tak gdzie są, bez wsparcia kogokolwiek z zewnątrz. Wolny rynek, wolny wybór.
Exxxx

śr sie 12, 2020 12:34 pm

lordmorte pisze:
MadOnion78 pisze:
Exxxx pisze:
Wiem że wolny rynek,..
Znam od groma devów, którzy sporo poświęcili, by być tak gdzie są, bez wsparcia kogokolwiek z zewnątrz. Wolny rynek, wolny wybór.
Obecnie niestety jest taki rynek pracy/zarobków i trzeba się z tym pogodzić. Jednakże najbardziej jest wkurzająca pycha typu:
"sporo poświęcili", "by zostać dobrym programistą trzeba od groma pracy, czasu i samorozwoju, sam fach do łatwych nie należy". To jest jak danie z liścia innym profesjom, jest tu tyle zacnych programistów a jak się popatrzy na github to bardzo znikoma ilość osób z spoza projektu coś dodaje od siebie.
lordmorte

czw sie 13, 2020 7:26 pm

Exxxx pisze:
śr sie 12, 2020 12:34 pm
lordmorte pisze:
MadOnion78 pisze:

Znam od groma devów, którzy sporo poświęcili, by być tak gdzie są, bez wsparcia kogokolwiek z zewnątrz. Wolny rynek, wolny wybór.
Obecnie niestety jest taki rynek pracy/zarobków i trzeba się z tym pogodzić. Jednakże najbardziej jest wkurzająca pycha typu:
"sporo poświęcili", "by zostać dobrym programistą trzeba od groma pracy, czasu i samorozwoju, sam fach do łatwych nie należy". To jest jak danie z liścia innym profesjom, jest tu tyle zacnych programistów a jak się popatrzy na github to bardzo znikoma ilość osób z spoza projektu coś dodaje od siebie.
Nie będę wypowiadał się na temat devów biorących udział w rozwoju Supli - niestety nie nam jak tego zaobserwować. Natomiast faktem niezaprzeczalnym jest to, że dobrze programiści są dobrze opłacani i nie jest to policzek dla innych specjalistów a wolnorynkowa wycena potrzeb. To żadna pycha a rzeczywistość. Sam byłem programistą i wiem ile nauki, czasu i pracy często po godzinach kosztował mnie ten fach. Teraz współpracuje z setkami devów, są wśród nich talenty i/lub pracusie, którzy zarabiają dobrze, czy bardzo dobrze, ale są i tacy, którzy klepią kod jak maszyna i ich zarobki nie są kosmiczne.
Ponownie, wolny rynek oraz ciężka praca.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”