Współpraca z firmą Wekta

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Firma WEKTA produkująca najwyższej jakości urządzenia poprawiające jakość życia takie jak unifony, wideounifony, wielofunkcyjne kasety wideodomofonowe oraz innowacyjne systemy kontroli dostępu, przyłącza się do projektu. Szeroka oferta firmy zostanie poszerzona o moduł przeznaczony dla unifonu TK10 umożliwiając podłączenie go do naszej infrastruktury. Tym samym użytkownicy TK10 zyskają możliwość otwierania drzwi za pomocą smartfona oraz wezwania pomocy z poziomu aplikacji (przycisk S.O.S) jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba.

https://www.wekta.com.pl
Załączniki
wekta.png
wekta.png (46.63 KiB) Przejrzano 2586 razy
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3942
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Przemek, link do poprawy :)
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 830
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

:)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Ekstra :)
Ja właśnie jestem na etapie i potrzebie wideofonu, który będzie działał z poziomu smartfona, a jak tylko będzie to na Supli to po prostu lepiej nie może być :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
marcin6638
Posty: 22
Rejestracja: sob sty 26, 2019 9:34 am

Sama Wekta nie pisze zbyt jasno. Jak to wygląda ze strony praktycznej? Czy po naciśnięciu przycisku reaguje także smartfon via push? Czy słyszymy domofon i wtedy zamiast wstawać możemy zwolnić elektrozamek z poziomu smartfona?

Mówiąc inaczej: czy mogę zdalnie wpuścić kuriera na podwórko będąc poza domem?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Nie ma obsługi dzwonków póki co w tym PUSH-y. W obecnej wersji moduł ten umożliwia otwieranie drzwi / bramy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”