VARILIGHT V-Pro Smart - zaproszenie do testów

Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Niech mi ktoś potwierdzi. Czy tylko u mnie jest efekt przełączania sterując głosowo przez głośnik Alexa?
W sensie wypowiadając tylko komendę TURN OFF niezależnie w jakim stanie jest żarówka czy następuje efekt przełączania?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

michael pisze: pt lis 27, 2020 7:51 am Niech mi ktoś potwierdzi. Czy tylko u mnie jest efekt przełączania sterując głosowo przez głośnik Alexa?
W sensie wypowiadając tylko komendę TURN OFF niezależnie w jakim stanie jest żarówka czy następuje efekt przełączania?
J/w pisałem u mnie jest ok. Mam komendę Alexa bedroom on/off .
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Ostatnio zresetowałem poprzez app i ustawiłem tryb2. Myślałem ze juz wszystko ok a dziś aby sprawdzić po zalogowaniu tryb1.

Natomiast włączenia ręcznie w tr1 i 2 jest ok. Załącza za pierwszym razem.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

Kod: Zaznacz cały

Supla Cloud publiczny -> Automatyka -> Harmonogramy
Ściemniacz: Tryb 1
ustawiona akcja "Wyłącz" powoduje przełączenie stanu. Czyli przy wyłączonym świetle następuje włączenie. Może dlatego Alexa szaleje :)
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Słuchajcie koledzy @Michael chyba miał rację jeżeli chodzi o pamięć aplikacji i dziwne zmiany trybów. Wcześniej korzystałem z apki kolejki lesny8. Oczywiście dalej znuej korzystam ale nie do testów sciemniacza.

Teraz od wczoraj w oficjalnej app zmieniony na tryb1. Natomiast z ciekawości zalogowałem się przez app @lesny8 i ku mojemu zdziwieniu tryb3!. No to znow przez oryginalna a tam tryb1 . Coś jest na rzeczy z aplikacją.
DO TESTOW ZOSTAWIAM APLIKACJE ORYGINALNĄ. ZAINSTALOWAŁEM jeszcze na 2 innych samsungach Android 6 oraz 8. Zobacze jak na nich na oryginalnej apce i lesny8. Dam znać.


Co do włączenia z włącznika w tryb1 włacza cały czas za pierwszym razem. Z apki bez problemów steruje.
Zasięg wifi z metalowymi obudowami cały czas 70-80%
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18288
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Aby zweryfikować czy na 100% aplikacja pokazuje aktualny stan konfiguracji to przed wejściem w ustawienia ubij aplikację.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: sob lis 28, 2020 3:03 pm Aby zweryfikować czy na 100% aplikacja pokazuje aktualny stan konfiguracji to przed wejściem w ustawienia ubij aplikację.
Jak na razie wszystko zaczęło działać. Ale ... Alexa jak @michael pisał dziś ku mojemu zdziwieniu po odpaleniu rutyny "alexa turn OFF ALL LIGHTS" zamiast wyłączyć ŚCIEMIACZ włącza go!

ps. A ktoś jeszcze testuje?? Czy tylko ja i @michael tu coś pisze???

Wiem...estetyka jest w 100% super i tu nie ma się czego czepić,... działanie off/on w manualu czy z app też jest w 99% extra ale ... czy tylko ja mam z tym jakieś dziwne zachowania sciemniacza??
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 3970
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

U mnie wszystko działa bez żadnych problemów, a Alexy nie używam, więc w tym temacie się nie wypowiadam.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

U mnie też jest ok miałem problemy z miganiem zrobiłem twardy reset i się uspokoiło i od kilku dni jest tak jak być powinno z Alexy nie korzystam
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18288
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Mój egzemplarz dotarł w weekend tak więc w pn sprawdzę w czym problem z tym odwrotnym działaniem harmonogramów i Alexy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”