VARILIGHT V-Pro Smart - zaproszenie do testów

pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

Mi jak do tej pory raz się zwiesił że musiałem napięcie odłączyć w aplikacji pokazywało na zielono że jest ok ale po załączeniu żarówka się nie zaświecała tylko aplikacja pokazywała załączenie na około sekundę potem wskakiwało na 1% przycisk fizyczny wcale nie działał
Awatar użytkownika
Varilight_MB
Posty: 36
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 2:44 pm

Nowe wersje ściemniaczy są już gotowe od jakiegoś czasu, opóźnienie związane jest problematyczną wysyłką poza granice UK do niekomercyjnego odbiorcy. Chaos post-Brexit daje się wszystkim we znaki. :evil:
Ściemniacze zostaną wysłane na początku przyszłego tygodnia.
Jak już pisałem wcześniej, będą to wersje wspierające zdalny update zarówno Supli jak i samego ściemniacza.
Varilight Technical
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

Tylko jak odesłać ściemniacze? Poza UE to chyba odprawę celną będziemy musieli zrobić, deklarować „sample” 8-)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

tgaweda pisze: czw lut 11, 2021 6:57 pm Tylko jak odesłać ściemniacze? Poza UE to chyba odprawę celną będziemy musieli zrobić, deklarować „sample” 8-)
Proponuję odesłać stare wersje ściemniaczy, np. do Przemka i on zbiorczą paczką to nada, bo bez sensu się rozdrabianiać, a na koszty wysyki możemy się zrzucić
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jest to jakiś pomysł. Zaczekajmy na stanowisko Varilight.
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Czy coś się dzieje w temacie? Wcześniej jakoś tego nie zauważałem ale teraz cały czas włącznik gubi ustawienia. Ustawiam górną i dolną granice świecenia, zapisuje a po jakimś czasie są zupełnie inne. Zazwyczaj wiąże się to również z zmianą na zupełnie inny tryb niż był ustawiony.
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

A ja odkryłem ostatnio pewną funkcjonalność - aby włączyć oświetlenie nie trzeba wciskać pokrętła a wystarczy je przekręcić :roll:
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

tgaweda pisze: wt mar 16, 2021 10:02 am A ja odkryłem ostatnio pewną funkcjonalność - aby włączyć oświetlenie nie trzeba wciskać pokrętła a wystarczy je przekręcić :roll:
W instrukcji wszystko zostało wytłumaczone. Są również inne możliwości.
z_instrukcji_varilight.PNG
z_instrukcji_varilight.PNG (59.24 KiB) Przejrzano 1853 razy
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Czy ten temat jeszcze żyje? Czy ktos z testujących miał wymieniany włącznik? Na swój generalnie narzekać jakoś wielce nie mogę i cały czas go używam chociaż co jakiś czas muszę mu odnowić ustawienia bo je gubi.

Po za tym czy można już ewentualnie gdzieś zakupić te włączniki, z poprawionym softem?
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

PuteR pisze: czw lip 29, 2021 8:03 pm Czy ten temat jeszcze żyje? Czy ktos z testujących miał wymieniany włącznik? Na swój generalnie narzekać jakoś wielce nie mogę i cały czas go używam chociaż co jakiś czas muszę mu odnowić ustawienia bo je gubi.

Po za tym czy można już ewentualnie gdzieś zakupić te włączniki, z poprawionym softem?
Witam,
ja nie miałem wymienianego. U mnie raz na jakiś czas ściemniacz samoistnie odłącza się od serwera i przechodzi w tryb AP. Jest to trochę problematyczne, bo czasem dokonane w GUI modułu zmiany nie zostają zapisane. Wtedy pomaga jedynie reset. Poza tym, jestem zadowolony z działania urządzenia.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”