VARILIGHT V-Pro Smart - zaproszenie do testów

Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Po ostatniej aktualizacji zauważyłem, że moduł nie zmienia samodzielnie trybów. Dziala już ok 3 dni stabilnie.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

QLQ pisze: śr paź 06, 2021 7:45 pm Po ostatniej aktualizacji zauważyłem, że moduł nie zmienia samodzielnie trybów. Dziala już ok 3 dni stabilnie.
jaką masz aktualnie tam wersję oprogramowania?? Osobiście mam z tym modułem coraz więcej problemów. Bardzo często gubi ustawienia. Ustawiam max i mini, a za dzień albo dwa działa już tylko mini i nie można rozjaśnić.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

PuteR pisze: śr gru 15, 2021 7:24 am
QLQ pisze: śr paź 06, 2021 7:45 pm Po ostatniej aktualizacji zauważyłem, że moduł nie zmienia samodzielnie trybów. Dziala już ok 3 dni stabilnie.
jaką masz aktualnie tam wersję oprogramowania?? Osobiście mam z tym modułem coraz więcej problemów. Bardzo często gubi ustawienia. Ustawiam max i mini, a za dzień albo dwa działa już tylko mini i nie można rozjaśnić.
Mam ver 2.8.29 ale sciemniacz jest tym co nie ma możliwości aktualizacji softu dodatkowego układu.
Faktycznie myślałem, że nie zmienia ustawien po czasie a hednak to robi. Zmienia sam tryby ale na szczęście nie jasność. Ogólnie dziala ok.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

QLQ pisze: śr gru 15, 2021 5:42 pm
PuteR pisze: śr gru 15, 2021 7:24 am
QLQ pisze: śr paź 06, 2021 7:45 pm Po ostatniej aktualizacji zauważyłem, że moduł nie zmienia samodzielnie trybów. Dziala już ok 3 dni stabilnie.
jaką masz aktualnie tam wersję oprogramowania?? Osobiście mam z tym modułem coraz więcej problemów. Bardzo często gubi ustawienia. Ustawiam max i mini, a za dzień albo dwa działa już tylko mini i nie można rozjaśnić.
Mam ver 2.8.29 ale sciemniacz jest tym co nie ma możliwości aktualizacji softu dodatkowego układu.
Faktycznie myślałem, że nie zmienia ustawien po czasie a hednak to robi. Zmienia sam tryby ale na szczęście nie jasność. Ogólnie dziala ok.

No to mam tą samą wersję jednak u mnie niestety gubi ustawienia jasności i to co raz częściej. :(
macusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 30, 2022 8:04 pm

Czy można gdzieś już kupić taki ściemniacz?
Znacie może jakiś podobny ściemniacz tego typu? Te do puszkowe niestety się nie mieszczą.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8181
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

macusz pisze: ndz sty 30, 2022 8:19 pm Czy można gdzieś już kupić taki ściemniacz?
Znacie może jakiś podobny ściemniacz tego typu? Te do puszkowe niestety się nie mieszczą.
Z tego co wiem, to jakieś pierwsze partie ruszyły w sprzedaży w UK.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Nie mogę zaktualizować do ver x.x.51 mam wer. 2.8.48. Bez problemu wchodzi w config gdzie wybieram aktualizację i SAVE. Ale po restarcie nic. Nie ważne jak wychodze czy przez reset zasilania czy przyciskając. Poza tym nie pamiętam ale wcześniej rozgalszsl sieć z Varilight w nazwie a teraz tylko Supla_544fg.... coś tam.
Podrzuci ktoś jego instrukcje resetu do fabrycznych bo nie mogę znaleźć... było jakoś wcisnąć aż wejdzie w config i potem znów wcisnąć na 10 sek.... ale nie działa.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Najnowsza wersja to 2.8.48
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: sob wrz 24, 2022 12:19 pm Najnowsza wersja to 2.8.48
Faktycznie nie doczytałem w katalogu aktualizacji że ta 51 jest dla Ceiling Dimmer a nie VPro.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Udostępnię dzisiaj v2.8.51. Daj znać czy przeszło i czy jest Ok.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”