VARILIGHT V-Pro Smart - zaproszenie do testów

tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

Czas pracy ponad 2 dni - odczytane w info. Znów samoistnie przełączył mi się w Tryb 3 z nieco innymi ustawieniami jasności minimalnej i maksymalnej.
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

Jeszcze jedno ciekawe zachowanie. Przed 45 minutami (około 18:00, svr6) nastąpiło zerwanie połączenia z Cloud'em. Na screenie "Sufit" i "Wentylator" to dwa moduły ROW-02, które znajdują się obok siebie. "Kuchnia" to ściemniacz Varilight. Nie do końca rozumiem ten czas pracy :roll:

Ale nie o tym - w momencie kiedy zerwało połączenie z Cloud'em ściamniacz w aplikacji był włączony = lampa świeciła, po przywróceniu połączenia lampa świeciła a ściemniacz w aplikacji pokazywał stan wyłączony.
Załączniki
screen.png
screen.png (41.98 KiB) Przejrzano 2133 razy
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Sprawdzam...
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Z moich obserwacji wynika , że zmiana trybu związana jest z zanikiem zasilania i braku sieci. Zmienilem router na Huewei 5G CPE PRO2. Po wymianie routera(te same nazywy sieci i hasła) sciemniacz po ręcznymi włączeniu sciemnial do zera. Zalogowslem się a tam tryb 3 pomimo iż miał tryb 1 . I tak kilka razy bo sprawdzałem w jakim pokoju ma router stac i gdzie ma najlepszy zasięg sieci 5G.

Swoją drogą fajna alternatywa dla światłowodu. W Koszalinie rusza od stycznia. Na razie co jakiś czas jest 5G ja wyciągnąłem DL 500Mbit/s
received_1583036988563051.jpeg
received_1583036988563051.jpeg (41.52 KiB) Przejrzano 2072 razy
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

Mam połączony i zalogowany 4 dni 01:10:41 i ostatnio parametryzowałem Tryb 2. Sprawdziłem teraz - znów jest Tryb 3. Nie było zaniku napięcia ani braku sieci.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

tgaweda pisze: sob gru 12, 2020 10:18 pm Mam połączony i zalogowany 4 dni 01:10:41 i ostatnio parametryzowałem Tryb 2. Sprawdziłem teraz - znów jest Tryb 3. Nie było zaniku napięcia ani braku sieci.
A ja mogę potwierdzić w 100% że zanik sieci u mnie powoduje zmianę trybu na 3. Poza tym wczoraj znów nie mogłem manualnie zapalić światła przez ok 10sek. Ani przycisk ani krecenie nic nie skutkowało.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Proszę bardzo tak u mnie rano działało. Był wyłączony przy max jasności więc odpada że był ściemniony tak że żarówka nie świeciła i w tr1. Nie mogłem włączyć naciskając ale po przekręceniu się zapaliło więc pewnie był w tr3 i ściemniony full więc zarówka nie świeciła - czywiście po zalogowaniu tr3. Teraz przed napisaniem posta znów w tr 3 pomimo iż rano reset i tr1.
https://youtu.be/wJgq-wSUCvY


aaaaa! Mam go dość!
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18279
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Z tego co wiem zostało już wprowadzonych kilka poprawek - w tym dot. przycisku. Niestety pierwsze egzemplarze nie mają możliwości aktualizacji układu, który odpowiada za ściemnianie i kontrolę przycisku (esp tylko potrafi się zaktualizować) dlatego producent najprawdopodobniej dostarczy Wam nowy sprzęt z serii, która już potrafi aktualizować online ten drugi układ.
pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

Ja w trybie 1 mam problem po dłuższym świeceniu mam dyskotekę już dwa razy się to stało
Załączenie jak na razie zawsze za pierwszym razem
pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

Tak to wygląda nagrałem filmik https://www.youtube.com/watch?v=SU2z6E1atFs
Żarówka była przyciemniona i rozbłyskuje do pełnej jasności
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”