VARILIGHT V-Pro Smart - zaproszenie do testów

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Jaki model żarówki ?
pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

Z zestawu Philips
Tym razem po wyłączeniu w aplikacji żarówki wszystko wróciło do normy zobaczymy na jak długo
Tryb się nie zmienił
Awatar użytkownika
Varilight_MB
Posty: 36
Rejestracja: pt wrz 25, 2020 2:44 pm

Część,
Dzięki wszystkim za czas poświęcony na testy, okazują się one bezcenne w opracowywaniu produktu.
Jak się spodziewaliśmy, konstrukcja ściemniacza bez "N" z Wifi na pokładzie jest szczególnie trudna.
Dzięki waszym testom skutecznie namierzyliśmy i wyeliminowaliśmy kilka problemów.
W międzyczasie wspólnie z Supla opracowaliśmy metodę zdalnego update naszego mikrokontrolera co pozwoli nam na bardziej efektywne testowanie i eliminacje wykrytych w bełdów.
Niestety wersje, które zostały do Was podesłane nie wspierały jeszcze tej funkcji tak więc ściemniacze będą musiały zostać wymienione. Wkrótce wyśle nowe wersje (tym razem kurierem :oops: )Jeśli jest to możliwe to chciałbym prosić o odesłanie (na nasz koszt) startych wersji, gdyż chcemy się im blizej przyjrzeć i odczytać ich wewnętrzna pamięć.
O szczegółach poinformuje jak już wszystko ustalimy.
Varilight Technical
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

Zauważyłem jeszcze jedno ciekawe zachowanie. Lampę sterowaną ściemniaczem mam zainstalowaną w kuchni. W momencie kiedy włączę czajnik elektryczny następuje lekkie rozjaśnienie żarówek ale tylko wtedy kiedy ustawione są w górnym zakresie jasności. Po wyłączeniu czajnika jasność wraca do poprzedniego poziomu. Jak lampa jest przyciemniona nie ma tego efektu. Żarówki: Osram Parathom DIM.
pirat
Posty: 113
Rejestracja: ndz maja 12, 2019 12:22 pm

Znowu po około 4 godzinach poprawnego świecenia zaczyna migać ale nie tak non stop jak na filmiku tylko co jakiś czas mignie kilka razy
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

tgaweda pisze: pt gru 18, 2020 10:09 pm Zauważyłem jeszcze jedno ciekawe zachowanie. Lampę sterowaną ściemniaczem mam zainstalowaną w kuchni. W momencie kiedy włączę czajnik elektryczny następuje lekkie rozjaśnienie żarówek ale tylko wtedy kiedy ustawione są w górnym zakresie jasności. Po wyłączeniu czajnika jasność wraca do poprzedniego poziomu. Jak lampa jest przyciemniona nie ma tego efektu. Żarówki: Osram Parathom DIM.
A lampę i czajnik masz na tej samej fazie?
Na tym samym przewodzie od rozdzielni?
Jaki jest przekrój przewodów?
Jaka jest moc czajnika?
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
tgaweda
Posty: 91
Rejestracja: pn lis 13, 2017 9:21 pm

lesny8 pisze: sob gru 19, 2020 9:23 am A lampę i czajnik masz na tej samej fazie?
Na tym samym przewodzie od rozdzielni?
Jaki jest przekrój przewodów?
Jaka jest moc czajnika?
Nie jestem w stanie stwierdzić czy to ta sama faza, ale na 100% to nie ten sam przewód. Czajnik ma moc 2000W. Przekrój przewodów 2,5mm2. Dotychczas byłem przyzwyczajony że jak włącza się bardzo obciążające urządzenie to raczej światło przygasało :) a tu niespodzianka.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Chlopaki coś dzieje się w tym temacie?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18324
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Z moich informacji Varilight roześle nowy sprzęt.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: wt lut 09, 2021 7:49 pm Z moich informacji Varilight roześle nowy sprzęt.
Wiem , ponieważ pisali o tym ale też o tym , że chcą aby odesłać stary co sprawiał problemy ale nie wiadomo jak i nie wiadomo gdzie...
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”