MultiSonoff - firmware

lukfud

pt sty 01, 2021 6:27 pm

alvaro99 pisze:
pt sty 01, 2021 6:11 pm
A które mają?
Kolory menu w aplikacji, bo ten zielony mi się już znudził
Sonoff POW, a koloru w aplikacji nie zmienisz.
Sebastiansuplamini

pn sty 18, 2021 8:43 pm

Witam serdecznie, mam pytanie, mianowicie podczas konfiguracji sonoffa mini nie ustawiłem RELAY, LIGHT RELAY . Sonoff mini jest widoczny w supli cloud ale nie mogę ustawić żadnego kanału. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :?

Temat opanowany dzieki :) :) :) :)
lukfud

pn sty 18, 2021 9:45 pm

Sebastiansuplamini pisze:
pn sty 18, 2021 8:43 pm
Witam serdecznie, mam pytanie, mianowicie podczas konfiguracji sonoffa mini nie ustawiłem RELAY, LIGHT RELAY . Sonoff mini jest widoczny w supli cloud ale nie mogę ustawić żadnego kanału. Proszę o pomoc. Pozdrawiam :?
Strona modułu dostępna jest cały czas na adresie z Twojej sieci. Zaloguj się i ustaw typ przekaźnika.
lukfud

ndz sty 24, 2021 8:43 pm

Kolejna aktualizacja v1.16 - dotyczy funkcji automatu schodowego.

Do tej pory przycisk wykonywał akcję "przełącz", niezależnie od ustawionej w Cloud funkcji przekaźnika.
Przy automacie schodowym nie jest to raczej oczekiwane działanie (tak mi się wydaje).

Teraz moduł sprawdza przesłany przez serwer czas włączenia przekaźnika (automat schodowy: min. 0,5 s, włącznik światła/zasilania: 0 s) i ustawia odpowiednią akcję przycisku. Po zmianie funkcji przekaźnika w Cloud i pierwszym wywołaniu, moduł restartuje się po 5 sekundach.

Dla automatu schodowego akcja będzie zawsze "włącz", co przekłada się na ponowne odmierzanie ustawionego czasu po każdym kolejnym naciśnięciu/przełączeniu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”