Fakro - zaproszenie do testów bramki

mkamil4
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 27, 2020 8:06 am

Chętny do testów. Mam roletę zewnętrzna dachowa solarną fibaro na Z-Wave. Plusem jest to że w bloku jest bardzo dużo mieszkan. Można więc przetestować działanie w przypadku dużych zakłóceń urądzeniami od sąsiadów 😁 dodatkowo sprawdzić można stabilność działania bramki.
Bestb
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 27, 2020 1:35 pm

Również chętny do testów, mam u siebie Fibaro do tego sterownie roletami, gniazda, światła, czujnik czadu, dostosowany włącznik światła do sterowania bramą podłączony pod stycznik oraz kamery. Chętnie pobawię się czymś nowym zwłaszcza ze planuje zakup siłowników do okien dachowych.
tomislaw
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 28, 2020 9:09 pm

Ja też chętnie potestuję - mam termostaty Danfos.
ekoarts
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 02, 2020 7:14 am

jestem zainteresowany posiadam 2 rolety zewnętrzne plus taki sam pilot plus 2 włączniki sterowane po wifi do nich + oświetlenie halogenowe z włącznikiem ze ściemniaczem sterowanym po wifi+ dzwonek do drzwi z kamerką łączący sie po wifi + kamerka wewnętrzna po wifi + 2 lampki nocne sterowane wifi + taśma led sterowana wifi
jacekc
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 10, 2020 8:12 pm

Witam,
Korzystam z Supla do regulacji żaluzji fasadowych 6 szt ( z powodzeniem) oraz posiadam 5 siłowników w oknach dachowych Wave-z.
Chętnie przetestuję. Mysłowice.
Pozdrawiam.
grzegorzmcewp
Posty: 120
Rejestracja: czw gru 29, 2016 4:47 pm

Ja bym do tego dokupił czujniki ruchu i na jej bazie zrobił alarm choć najbardziej interesował by mnie zasięg tego urzadzenia
chmiel901
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 03, 2020 7:47 pm

Witam! Jestem tu zupełnie nowy i zielony (całkiem, jak motyw Supli), ale chętnie wziąłbym udział w testowaniu. Co prawda mam w domu nieco inną konfigurację, niż Fakro, ale mój system też działa na z-wave. Mam w mieszkaniu zainstalowany system Keemple składający się ze:
- sterowników świateł,
- czujnika ruchu,
- czujników otwarcia,
- sterowników rolet (niestety chwilowo nie mogę ich dodać do systemu),
- sterownika mediów,
- kamery IP (działa poza systemem przez Wi-Fi).
Prawie wszystko współpracuje z centralką, poza sterownikami rolet. Ciężko jest też z ustawieniem harmonogramów w moim systemie, więc szukam jakiejś alternatywy.
Myślę o dokupieniu sterowników żaluzji Zamela oraz innych peryferii, ale ogranicza mnie póki co centralka z-wave.
Bardzo chętnie dodam coś do swojej sieci. I najchętniej, jeżeli będzie działało zarówno w Wi-Fi, jak i z-wave.
WojciechMalinowski
Posty: 1
Rejestracja: sob lis 07, 2020 12:25 pm

Ja bym chętnie przetestował z Amazon Alexą (na urządzeniach Amazon Echo Schow i Amazon Echo Dot), z inteligentnymi żarówkami i inteligentnym gniazdem żarówki oraz z aplikacją IFTT. 🙂 Z czasem po obronie magisterki może z własnym autorskim urządzeniem typu stacja pogodowa. 🙃
Awatar użytkownika
abcautomaty
Posty: 23
Rejestracja: śr lip 17, 2019 9:55 am

Nadszedł czas podsumowania naszej akcji. Mamy już kilku faworytów a kilku jeszcze musimy wyłonić. Do niektórych z was wysłaliśmy lub wyślemy prośbę o dodatkowe informację dotyczące ilości i rodzaju waszych urządzeń, sprawdzajcie proszę skrzynki :) . Chcemy aby urządzenia, które wam udostępnimy miały okazję wykazać się we współpracy z jak największą liczbą urządzeń. Wspólnie z Przemkiem zdecydowaliśmy, że urządzenia które przekażemy będą obsługiwały 10 kanałów/urządzeń . Dajcie nam jeszcze kilka dni na decyzje. Z wybrańcami będziemy się kontaktować w sprawie wysyłki urządzeń.
Awatar użytkownika
abcautomaty
Posty: 23
Rejestracja: śr lip 17, 2019 9:55 am

Cześć wszystkim
Może od razu do rzeczy. Postanowiliśmy w pierwszym etapie rozdysponować 5 zestawów testowych.
Zestawy otrzymają bmxmale, Wiesiek, ddluk, jacekc, chmiel901

Do kilku z was wysłaliśmy prośbę o doprecyzowanie informacji i nie otrzymaliśmy informacji, czekamy zatem i na te informacje i na spóźnialskich aby ewentualnie uruchomić kolejne wysyłki.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”