Cloud 2.3.26

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W takim razie nie potrzebujesz Home Assistanta. Jeśli Supla pokazuje prawidłowo stan, a GH nie działa to najprawdopodobniej mam niepowiązany kanał czujnika z kanałem sterowania. W aplikacji masz osobną ikonę do sterowania i osobną, która pokazuje Ci stan ?
NetAs
Posty: 136
Rejestracja: pn maja 28, 2018 7:06 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Darnag pisze: ndz lut 28, 2021 11:45 pm Dziękuję bardzo za info. Zależy mi tylko na otwieraniu głosowym bramy w samochodzie. Rozumiem, że wyłączniki krańcowe muszą być ale chyba nie są potrzebne jak supla prawidłowo pokazuje stan bramy?
nie lepiej zrobić tak, że jak będziesz powiedzmy 400m od domu, kierunek w stronę domu i prędkość będzie większa niż 40km/h to brama się wtedy otworzy?
Tomasz21
Posty: 102
Rejestracja: ndz lut 14, 2021 6:34 pm

A psy spier... w siną dal. :,-)
Leon
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 01, 2021 8:06 pm

Podepnę się z moim pytaniem.

Sprzęt: Sonoff DC 7-32V beznapieciowy.
Soft: InCanEasy
Funkcja: Brama wjazdowa z kontaktronem.

W Supla działa bez zarzutu, czekałem na integrację z GH.
Po wprowadzeniu integracji z GH, w GH pojawiła nie się tylko ikona do ustawień Brama (bez możliwości skorzystania z przekaźnika/przełącznika). Mam możliwość jedynie zmiany ustawień dla Brama (nazwa, dom, pomieszczenie) ale nie otwórz/zamknij czego się spodziewlem .. po bramie.

Jakaś podpowiedź? Są jakieś ustawienia których nie ogarnąłem?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Było to już wałkowane kilka razy na forum. Czytaj proszę.
GH nie pozwala na ręczne sterowanie bramą w swojej aplikacji. Tylko komendy głosowe!
bokk
Posty: 91
Rejestracja: pt mar 01, 2019 4:26 am

Czy w nowej wersji Cloud 2.3.27 została wprowadzona funkcja ograniczająca powtarzalność wykonywania komend dla Google Home. Czytałem gdzieś na forum ale nie mogę tego teraz znaleźć że będzie taka opcja aby zapobiec kilkukrotnego otwarcia bramy wjazdowej
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

bokk pisze: pn mar 08, 2021 8:38 am Czy w nowej wersji Cloud 2.3.27 została wprowadzona funkcja ograniczająca powtarzalność wykonywania komend dla Google Home. Czytałem gdzieś na forum ale nie mogę tego teraz znaleźć że będzie taka opcja aby zapobiec kilkukrotnego otwarcia bramy wjazdowej
Jeszcze tego nie ma.
Na chwilę obecną są dwie opcje:
1. Gdy otwierasz z GH, to też zamykaj z GH - wtedy problem z otwartą bramą nie powstawnie
2. Nie używać GH do otwierania bramy dopóki nie będzie to wprowadzone ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
bokk
Posty: 91
Rejestracja: pt mar 01, 2019 4:26 am

OK. dziękuję za informację, pozostaje tylko czekać
majchrowskill
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 7:07 pm

No pięknie to działa. Mówisz i masz. Brama się otwiera. Super robota. Dzięki :)
Awatar użytkownika
MadOnion78
Posty: 1060
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 3:53 pm
Lokalizacja: Głubczyce

klew pisze: pn mar 08, 2021 8:43 am
bokk pisze: pn mar 08, 2021 8:38 am Czy w nowej wersji Cloud 2.3.27 została wprowadzona funkcja ograniczająca powtarzalność wykonywania komend dla Google Home. Czytałem gdzieś na forum ale nie mogę tego teraz znaleźć że będzie taka opcja aby zapobiec kilkukrotnego otwarcia bramy wjazdowej
Jeszcze tego nie ma.
Na chwilę obecną są dwie opcje:
1. Gdy otwierasz z GH, to też zamykaj z GH - wtedy problem z otwartą bramą nie powstawnie
2. Nie używać GH do otwierania bramy dopóki nie będzie to wprowadzone ;)
Chciałbym zapytać, czy w temacie ograniczenia liczy prób wykonania komendy głosowej coś ruszyło?
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
Zablokowany

Wróć do „Nowości”