ZAMEL - ZAPROSZENIE DO TESTÓW mROW-02 :)

Awatar użytkownika
klew
Posty: 8179
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lukfud pisze: śr wrz 01, 2021 5:01 am
lukfud pisze: wt sie 31, 2021 6:35 am Odnośnie przejścia do konfiguracji klikając w zew. przycisk bistabilny. Czy mógłby być dodany "czas multikliku" aby nie żonglować przekaźnikiem?
Kolejne spostrzeżenie.
Przy automacie schodowym nie można wyłączyć przekaźnika z przycisku zew. Czy mógłby pojawić się w konfiguracji wybór między przedłużaniem czasu a wyłączeniem przekaźnika przy kolejnym kliknięciu?
Będzie dodana taka opcja. Dzięki za pomysł :)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2087
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

klew pisze: śr wrz 01, 2021 9:06 am
lukfud pisze: śr wrz 01, 2021 5:01 am
lukfud pisze: wt sie 31, 2021 6:35 am Odnośnie przejścia do konfiguracji klikając w zew. przycisk bistabilny. Czy mógłby być dodany "czas multikliku" aby nie żonglować przekaźnikiem?
Kolejne spostrzeżenie.
Przy automacie schodowym nie można wyłączyć przekaźnika z przycisku zew. Czy mógłby pojawić się w konfiguracji wybór między przedłużaniem czasu a wyłączeniem przekaźnika przy kolejnym kliknięciu?
Będzie dodana taka opcja. Dzięki za pomysł :)
Ale która, bo napisałem o dwóch ;)
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8179
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lukfud pisze: śr wrz 01, 2021 9:18 am
klew pisze: śr wrz 01, 2021 9:06 am
lukfud pisze: śr wrz 01, 2021 5:01 am
Kolejne spostrzeżenie.
Przy automacie schodowym nie można wyłączyć przekaźnika z przycisku zew. Czy mógłby pojawić się w konfiguracji wybór między przedłużaniem czasu a wyłączeniem przekaźnika przy kolejnym kliknięciu?
Będzie dodana taka opcja. Dzięki za pomysł :)
Ale która, bo napisałem o dwóch ;)
Myślałem o tej drugiej propozycji.

Nad męczeniem przekaźnika podczas przechodzenia w tryb cfg też pomyślę.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2087
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

klew pisze: śr wrz 01, 2021 10:15 am Myślałem o tej drugiej propozycji.
Nad męczeniem przekaźnika podczas przechodzenia w tryb cfg też pomyślę.
Na tą chwilę przyciskiem nic nie można zrobić, aż do wyłączenia się przekaźnika.
Dzięki :)
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8179
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lukfud pisze: śr wrz 01, 2021 10:38 am
klew pisze: śr wrz 01, 2021 10:15 am Myślałem o tej drugiej propozycji.
Nad męczeniem przekaźnika podczas przechodzenia w tryb cfg też pomyślę.
Na tą chwilę przyciskiem nic nie można zrobić, aż do wyłączenia się przekaźnika.
Dzięki :)
Teraz nie rozumiem ;). Piszesz o schodowym? Że przyciskiem nic nie da się zrobić jak jest włączony przekaźnik?

Jeśli tak, to sprostuję, że przycisk resetuje timer. Tzn. jeśli ustawisz schodowy na 15 s i będziesz wciskał przycisk, to przekaźnik wyłączy się 15 s od ostatniego wciśnięcia przycisku.
Czyli mniej więcej takie zachowanie, jakiego byś się spodziewał po sterowniku schodowym na klatce schodowej w bloku ;)
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2087
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

klew pisze: śr wrz 01, 2021 11:17 am Teraz nie rozumiem ;). Piszesz o schodowym? Że przyciskiem nic nie da się zrobić jak jest włączony przekaźnik?
Jeśli tak, to sprostuję, że przycisk resetuje timer. Tzn. jeśli ustawisz schodowy na 15 s i będziesz wciskał przycisk, to przekaźnik wyłączy się 15 s od ostatniego wciśnięcia przycisku.
Czyli mniej więcej takie zachowanie, jakiego byś się spodziewał po sterowniku schodowym na klatce schodowej w bloku ;)
Sprawdzę to jeszcze raz jak będę w domu, tak piszę o schodowym :)
Mam ustawione 30 min na wentylatorze w łazience. Mniej więcej w połowie czasu przełączyłem kilka razy (bistabilny). Zdziwiłem się, kiedy wentylator wyłączył się dużo wcześniej niż 30 min od przełączania. Wydaje mi się, że czas się nie przedłużył.
Przerabialiśmy to w SuplaDevice, więc mi tego tłumaczyć nie musisz ;)
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 830
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Jeśli już piszemy o planowanych funkcjach automatu schodowego, to chciałbym zaproponować możliwość włączenia na stałe, np. po 2s przytrzymaniu przycisku zewnętrznego. Tak działa np. przekaźnik BIS-413. Taka funkcjonalność, o ile możliwa, mogłaby się pojawić pewnie dopiero przy action triggerach.
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2087
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

lukfud pisze: śr wrz 01, 2021 11:43 am
klew pisze: śr wrz 01, 2021 11:17 am Teraz nie rozumiem ;). Piszesz o schodowym? Że przyciskiem nic nie da się zrobić jak jest włączony przekaźnik?
Jeśli tak, to sprostuję, że przycisk resetuje timer. Tzn. jeśli ustawisz schodowy na 15 s i będziesz wciskał przycisk, to przekaźnik wyłączy się 15 s od ostatniego wciśnięcia przycisku.
Czyli mniej więcej takie zachowanie, jakiego byś się spodziewał po sterowniku schodowym na klatce schodowej w bloku ;)
Sprawdzę to jeszcze raz jak będę w domu, tak piszę o schodowym :)
Mam ustawione 30 min na wentylatorze w łazience. Mniej więcej w połowie czasu przełączyłem kilka razy (bistabilny). Zdziwiłem się, kiedy wentylator wyłączył się dużo wcześniej niż 30 min od przełączania. Wydaje mi się, że czas się nie przedłużył.
Przerabialiśmy to w SuplaDevice, więc mi tego tłumaczyć nie musisz ;)
Masz rację, przepraszam, kolejne kliknięcie resetuje timer. Coś mi się potentegowało :)
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

No dobra. Przyszedł chyba ten czas, że z racji że ten naprawdę supermały sprzęcior , bardzo dobrze i stabilnie działający zamontować do miejsca docelowego. Czyli do zasilania centrum rozrywki w salonie. Musze jeszcze dorobić w KGipsie otwór na jakieś dwa fajne guzioły dzwonkowe do manualnego sterowania.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
iosonobello1991
Posty: 21
Rejestracja: czw lis 19, 2020 1:09 am

Chętnie bym skorzystał. Mój Row-02 wyzionął ducha po 4 miesiacach pracy :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „ZAMEL mROW-02”