Zaproszenie na testy OSW-01 !!!!!!!

krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

klew pisze: ndz paź 24, 2021 2:50 pm
krycha88 pisze: ndz paź 24, 2021 2:44 pm Moje zgłoszone problemy wersja 2.8.40. rozwiązuje - dzięki :)

Jak ustawię AT 1xwciśnięcie to nie działa włączanie/wyłączanie z przycisku a tylko wykonuje się AT - ma to tak działać?
Tak. Ustawienie innej akcji powoduje wyłączenie tej lokalnej
Ale przez to nie mogę zapalić jednocześnie OSW oraz innego kanału włącznika zasilania. W Grupie kanałów z tego co widzę można dodawać tylko urządzenia tego samego typu.
https://gui-generic-builder.supla.io/
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Musisz poczekać na sceny
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Ok rozumiem. Spojrzysz jeszcze na te problemy o których pisałem? ;)
https://gui-generic-builder.supla.io/
robertklepacki94
Posty: 920
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

klew pisze: ndz paź 24, 2021 4:32 pm Musisz poczekać na sceny
A czy funkcja scen (bądź inna) pozwala bądź będzie pozwalała na wykonanie sceny ,,Powróć do poprzedniego stanu''. Chodzi o to że mam wieczorem włączone np. 3 punkty świetlne i wychodzę na chwile do sklepu, klikam na wyzwalaczu akcji ,,Wyłącz wszystko'' a jak wracam klikam ,,Powróć do poprzedniego stanu'' i włączają się dokładnie te same punkty świetlne. I tak oczywiście analogicznie z innymi urządzeniami.
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Niestety nie wiem czy takie rzeczy będą w scenach, ale na pewno jest to jakby fajny pomysł
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

W założeniach nie ma
takiej funkcjonalności. Nie jestem też do niej przekonany. Wystarczy, że ktoś w między czasie włączy jedno światło. Ty wracasz do domu. Naciskasz „wróć do poprzedniego stanu” i gaśnie wszystko. Sceny powinny być przewidywalne.
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

pzygmunt pisze: ndz paź 24, 2021 7:48 pm W założeniach nie ma
takiej funkcjonalności. Nie jestem też do niej przekonany. Wystarczy, że ktoś w między czasie włączy jedno światło. Ty wracasz do domu. Naciskasz „wróć do poprzedniego stanu” i gaśnie wszystko. Sceny powinny być przewidywalne.
Tutaj zgodzę się z pzygmunt według mnie każdy stworzy sobie schemat taki jaki chce jeśli tylko sceny będą dostępne ja widzę u siebie w domu że z reguły korzysta się z tej samej sekwencji świateł więc jak tylko będzie można sobie stworzyć sceny to według mnie będzie wystarczająco na tą chwilę.
radzik_r
Posty: 385
Rejestracja: ndz sie 11, 2019 5:32 pm

robertklepacki94 pisze: ndz paź 24, 2021 5:49 pm
klew pisze: ndz paź 24, 2021 4:32 pm Musisz poczekać na sceny
A czy funkcja scen (bądź inna) pozwala bądź będzie pozwalała na wykonanie sceny ,,Powróć do poprzedniego stanu''. Chodzi o to że mam wieczorem włączone np. 3 punkty świetlne i wychodzę na chwile do sklepu, klikam na wyzwalaczu akcji ,,Wyłącz wszystko'' a jak wracam klikam ,,Powróć do poprzedniego stanu'' i włączają się dokładnie te same punkty świetlne. I tak oczywiście analogicznie z innymi urządzeniami.
Fajny ficzer.
Zrobiłem to w swoim sterowniku do rolet.
Przycisk centralny zamyka wszystkie rolety
i po powrocie do domu, albo otwiera wszystko,
albo przywraca do poprzedniego stanu w zależności od wyklikanego wielokliku.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

krycha88 pisze: ndz paź 24, 2021 5:08 pm Ok rozumiem. Spojrzysz jeszcze na te problemy o których pisałem? ;)
Ten problem z maksymalną jasnością jest znany, ale wygląda jakby to było po stronie układu realizującego PWM. Szukamy przyczyny.
Natomiast "skokowe" rozjaśnianie postaram się upłynnić.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
krycha88
Posty: 5175
Rejestracja: pt lis 16, 2018 7:25 am
Kontakt:

Ja osobiście bym wolał jakby zapalanie/gaszenie ustawiało od razu zapamiętaną jasność bez efektu rozjaśniania/ściemniania. A może to jest zamierzony efekt?
https://gui-generic-builder.supla.io/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”