SuplaNet

pater
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 26, 2016 12:27 pm

Cześć,

Czy Waszym zdaniem byłoby zainteresowanie na bibliotekę do obsługi Supli w .Net ? Przyszłościowo myślałem o przepisaniu aplikacji w Xamarin dla wszystkich, ponieważ moim zdaniem jak aplikacje mobilne rozwiną się, ciężko będzie utrzymywać 3 różne platformy jednocześnie. Pomysł jest napisać bibliotekę do obsługi SUPLA w .Net Standard a następnie zacząć implementować aplikację mobilną. Co Wy na to ? Oczywiście wszystko open source.

pzdr,
Patryk
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18335
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Hej.

Biblioteka dla .Net jest potrzebna przynajmniej na potrzeby Windows Phone.
Już w sumie zacząłem nad nią prace ale z czasem jest problem więc jeżeli chcesz kontynuować pracę to temat jest otwarty.

Apropos Xamarin... racja prowadzenie kilku platform to problem i rozważałem wykorzystanie takich rozwiązań jak Xamarin lub narzędzi Embarcadero aby jednym środowiskiem ogarnąć trzy platformy. Problem to licencje, które mogą być dla niektórych barierą.
pater
Posty: 5
Rejestracja: pt sie 26, 2016 12:27 pm

Problemem była licencja do momentu przejęcia Xamarin'a przez MS. Teraz Xamarin jest zintegrowany z VS i można spokojnie wykorzystwać darmową wersję VS 2015 community ( praktycznie nie różni się od professional ). Czy planujesz wrzucić to co masz już napisane w .Net ? Czy koncepcja jest podobna do tej zastosowanej w aplikacji pod Androida ? Z tego co widziałem w samej aplikacji pod androida korzystasz z biblioteki napisanej w c (suplaclient) a sam klient w javie jest jedynie takim wrapperem do tej biblioteki.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18335
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Postaram się na dniach wrzucić na github-a to co mam. Zasada dokładnie ta sama. .NET + Native Code. Mamy wtedy gwarancję, że wszystko będzie działać taka samo. Wszystko - mam na myśli implementacja protokołu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagadnienia ogólne”