Mapa Drogowa

User avatar
fracz
Posts: 1604
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Rybna

Mon Sep 17, 2018 6:41 pm

Zawsze możesz śledzić "na żywo" ;-) https://github.com/SUPLA
User avatar
michael
Posts: 1009
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Fri Sep 21, 2018 9:31 am

Na mapie drogowej nie ma takich drobnych ficzerów jak, np. ten
https://github.com/SUPLA/supla-cloud/issues/151

A to fajnie byłoby mieć na swoich instancjach Cloud'a :D
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
0xFF
Posts: 308
Joined: Sat Feb 20, 2016 8:54 pm

Fri Sep 21, 2018 9:47 am

dogu18
Posts: 65
Joined: Thu Oct 11, 2018 8:35 pm

Mon Oct 29, 2018 11:40 pm

kiedy mniej więcej v2.3??
User avatar
pzygmunt
Posts: 7077
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue Oct 30, 2018 9:01 am

Mniej więcej masz opisane w mapie drogowej
cino111
Posts: 707
Joined: Mon May 07, 2018 8:00 pm

Tue Oct 30, 2018 10:25 am

pzygmunt wrote:
Tue Oct 30, 2018 9:01 am
Mniej więcej masz opisane w mapie drogowej
A tak na serio? Początek listopada? Koniec? Chce zrobić termostaty na grzejniki i nie wiem czy czekać, czy robić na fracz.
User avatar
pzygmunt
Posts: 7077
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Tue Oct 30, 2018 10:29 am

Termostat planowany jest dopiero w v2.5
cino111
Posts: 707
Joined: Mon May 07, 2018 8:00 pm

Tue Oct 30, 2018 10:40 am

Aaaa. Faktycznie. Coś mi się pomieszalo. Wszystko w temacie. To siadam do roboty :D
sdsi
Posts: 112
Joined: Tue Nov 14, 2017 10:20 am

Thu Nov 15, 2018 12:51 pm

pzygmunt wrote:
Fri Jul 13, 2018 11:10 am
Mapa drogowa w PDF-ie

Dzień dobry,

Proponuję rozważyć w planach integrację z systemem alarmowym Elmes, zwłaszcza, że to produkt polski, tak jak Supla :) Skoro jest Satel, to może i Elems się załapie - zwłaszcza w kwestii odczytu danych z ich czujników (i dalej podejmowania działań po stronie Supli).

Z pozdrowieniami,
User avatar
Duch__
Posts: 506
Joined: Wed Aug 24, 2016 7:26 pm
Location: Opole

Thu Nov 15, 2018 8:06 pm

Jak wyobrażasz sobie odczyt stanów z ELMES-a?

Centralę znam, ale jakoś nie umiem sobie tego wyobrazić
Aktualnie na budowie: 8x SRW-01, 1x ROW-02, SUPLA BUTTON V2.0, 16 x DS na ESP (GUI), Sonoff S20 jak kontroler CWU, Ping IP Socket.

Przydatne linki:
viewtopic.php?f=9&t=4160
search.php?keywords=
Post Reply