v2.3 i brak widżetów

Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Aby móc rozpocząć testy wersji beta musimy z czegoś co było już zaplanowane zrezygnować. Wynika to z przyjętych ram czasowych w które się po prostu nie zmieściliśmy. Padło na widżety. Niemniej jednak w ramach rekompensaty dodaliśmy funkcjonalność, której myśle, że nikt się nie spodziewał, a większość jej oczekiwała.

Własne ikony. Tak, własne ikony ;)
W v2.3 na cloud.supla.org będzie można przesłać własne ikony, które będą widoczne w aplikacjach na smartfonach.

Mamy nadzieje, że brak widżetów w v2.3 zostanie nam wybaczona, a v2.4 postaramy się wydać w 3 miesiące od daty wydania v2.3 i w tej wersji widżety powinny się już pojawić.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

A kiedy wrzucacie v2.3 na serwer?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Do końca listopada pojawi się na beta-cloud. Jak przetestujemy wszystko (mam nadzieję, że z waszą pomocą) to wrzucimy na produkcje.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Ż chęcią przetestuję. Mam wolne moduły esp07 i inCan v2 , jakiegoś Wemos i sonoff. Odpalę je na beta-cloud. Rozumiem że, założone konto beta v2.2 zmienicie na 2.3. Nie trzeba znów zakładać?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18284
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Beta będzie czysta aby wszystko przetestować łącznie z zakładaniem kont i dodawaniem urządzeń.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Wszystko jasne. Dziękuję za szybką odp.

PS. Proszę o odp w soft->arduino->licznik energii. Jaki Soft i hardware
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
Duch__
Posty: 1779
Rejestracja: śr sie 24, 2016 7:26 pm
Lokalizacja: Opole

up. Nie zaśmiecamy tematu. Załóż osobny watek lub kontynuj istniejące.



Ja osobiście czekam na linki bezpośrednie.
Obrazek
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Linki będą w 2.3.
wsosniak
Posty: 718
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

fracz pisze: czw lis 22, 2018 6:45 am Linki będą w 2.3.
A jak to dokładnie będzie z tymi linkami ? Powiedzmy w cloud mam wyłącznik światła (czy zasilania). Tak jak piszesz "Linki będą" ale na zasadzie :
1) w cloud będzie wygenerowany link do urządzenia (tak jak w Twoich skryptach do scen) https:.... którym będę mógł włączać urządzenie i osobny link aby wyłączać urządzenie?
2) Czy też, będzie można przypisać w cloudzie link do tego wyłącznika , który będzie uruchamiany jak wyłącznik zmieni się na ON i osobny link który będzie uruchamiany jak wyłącznik zmieni się na OFF ? (czyli np będzie możliwość wywoływanie Twoich scen/linków z www.fracz.com na odpowiednie zdarzenia urządzenia ON / OFF ?)

chyba że jeszcze o inne linki chodzi :) ?

dzieki
soren
Posty: 164
Rejestracja: pn cze 04, 2018 7:36 am

Przyłączam sie do pytania powyżej, też nie bardzo wiem o co chodzi z tymi linkami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zagadnienia ogólne”