Kanał pomiarowy ogólnego przeznaczenia

hawrosz
Posty: 3
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 2:49 pm

Wiadomo kiedy wejdzie ten kanał? "Mała" a chyba najbardziej wyczekiwana rzecz :D
Pier
Posty: 45
Rejestracja: śr lut 26, 2020 10:26 am

Temat umarł? Czekam cierpliwie, zaglądam co jakiś czas ale ciągle cisza.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Temat nie umarł... w trakcie realizacji
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: ndz maja 31, 2020 10:11 am Temat nie umarł... w trakcie realizacji
Chociaż małymi kroczkami ale ważne, że caly czas do przodu. :)
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Yepestis
Posty: 605
Rejestracja: pn wrz 24, 2018 6:08 pm
Lokalizacja: Wrocław

Przyda się wielu osobom, żeby nie "molestować" kanału temperatury.
Cierpliwie czekam :)
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Yepestis pisze: ndz maja 31, 2020 4:44 pm Przyda się wielu osobom, żeby nie "molestować" kanału temperatury.
Cierpliwie czekam :)
Ja oczywiscie tez :)... a mam takiego istatnio lenia do wszystkiego...aż mi głupio, że zaniedbuję Naszą Suplę.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

@QLQ.. właśnie miałem pytać czy coś się stało... zacząłem się o Ciebie martwić ;)
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2802
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

pzygmunt pisze: ndz maja 31, 2020 8:49 pm @QLQ.. właśnie miałem pytać czy coś się stało... zacząłem się o Ciebie martwić ;)
Hahaha 😂🤣
QLQ pisze: ndz maja 31, 2020 4:59 pm Ja oczywiscie tez :)... a mam takiego istatnio lenia do wszystkiego...aż mi głupio, że zaniedbuję Naszą Suplę.
Ja mam podobnie. Na forum zawsze wszystkie tematy przeczytane miałem na bieżąco, a teraz się odkopać nie mogę. Nie mówię już o projektach, które rozpocząłem i nie mam kiedy ukończyć :cry: Żonka wymyśla remonty, dziecko coraz więcej czasu absorbuje i czasu na Suple, jak na lekarstwo :cry:
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Patryk
Posty: 2674
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

a mam takiego ostatnio lenia do wszystkiego...aż mi głupio, że zaniedbuję Naszą Suplę.
To chyba "dotknęło" większości z nas.
Choć powiem szczerze, że dziennie "sprawdzam" czy nie pojawiło się coś nowego w supla-espressif-esp.
Jakiś nowy "moduł" ( w szczególności obsługujący więcej niż 1 czujnik temperatury ) lub inna " nowość ".
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Patryk pisze: ndz maja 31, 2020 9:18 pm
a mam takiego ostatnio lenia do wszystkiego...aż mi głupio, że zaniedbuję Naszą Suplę.
To chyba "dotknęło" większości z nas.
Choć powiem szczerze, że dziennie "sprawdzam" czy nie pojawiło się coś nowego w supla-espressif-esp.
Jakiś nowy "moduł" ( w szczególności obsługujący więcej niż 1 czujnik temperatury ) lub inna " nowość ".

Też tak wlasnie mam, co dzień sprawdzam...a i dzięki, że sie o mnie martwcie Przemku..ale lenistwo lenistwem , moja żona ostatnio stwierdzila, że arbuzy sie gryzie a nie łyka...i to mnie zaczyna martwić
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Zablokowany

Wróć do „Zagadnienia ogólne”