Czy istnieje wersja supli dla sonoff RF ?

Post Reply
supler-one
Posts: 16
Joined: Mon Feb 19, 2018 8:51 am

Sun Oct 07, 2018 10:08 pm

Witam. Jak w temacie. Czy istnieje wersja softu do sonoff RF która pozwoli jednocześnie na sterowanie urządzeniem przy pomocy zarówno supli jak i pilota ?
User avatar
Lector
Posts: 283
Joined: Fri Nov 17, 2017 2:26 pm
Location: Poznań
Contact:

Mon Oct 08, 2018 3:28 am

Piloty działają nieżalenie od Supli.
Przynajmniej na 4CH Pro, tylko ten posiadam z RF.
and111
Posts: 23
Joined: Sun Feb 18, 2018 3:54 pm

Sat Dec 08, 2018 1:05 pm

Na Basic RF też działa
ar2r
Posts: 15
Joined: Sat Sep 22, 2018 5:19 am

Wed Dec 12, 2018 7:44 pm

A jaka supla jest tam wygrana?
Jankes
Posts: 3
Joined: Sun Dec 02, 2018 9:01 pm

Thu Dec 13, 2018 8:26 pm

U mnie działa z wgranym firmware multiboard.
ar2r
Posts: 15
Joined: Sat Sep 22, 2018 5:19 am

Fri Dec 14, 2018 10:47 pm

Udało się multiboard i s2x i działa.
Post Reply