Czy istnieje wersja supli dla sonoff RF ?

supler-one
Posts: 21
Joined: Mon Feb 19, 2018 8:51 am

Sun Oct 07, 2018 10:08 pm

Witam. Jak w temacie. Czy istnieje wersja softu do sonoff RF która pozwoli jednocześnie na sterowanie urządzeniem przy pomocy zarówno supli jak i pilota ?
User avatar
Lector
Posts: 464
Joined: Fri Nov 17, 2017 2:26 pm
Location: Poznań
Contact:

Mon Oct 08, 2018 3:28 am

Piloty działają nieżalenie od Supli.
Przynajmniej na 4CH Pro, tylko ten posiadam z RF.
and111
Posts: 47
Joined: Sun Feb 18, 2018 3:54 pm

Sat Dec 08, 2018 1:05 pm

Na Basic RF też działa
ar2r
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2018 5:19 am

Wed Dec 12, 2018 7:44 pm

A jaka supla jest tam wygrana?
Jankes
Posts: 22
Joined: Sun Dec 02, 2018 9:01 pm

Thu Dec 13, 2018 8:26 pm

U mnie działa z wgranym firmware multiboard.
ar2r
Posts: 22
Joined: Sat Sep 22, 2018 5:19 am

Fri Dec 14, 2018 10:47 pm

Udało się multiboard i s2x i działa.
User avatar
pilcu
Posts: 129
Joined: Fri Jan 11, 2019 9:49 am
Location: Wrocław

Fri Jan 11, 2019 9:52 am

Coś konkretnie trzeba ustawiać w panelu konfiguracyjnym żeby działo RF w Sonoff RF?
michal363
Posts: 35
Joined: Mon Jul 16, 2018 8:25 pm

Wed Jan 30, 2019 5:06 pm

Jak parowaliscie pilota RF po wgraniu supli?
User avatar
pilcu
Posts: 129
Joined: Fri Jan 11, 2019 9:49 am
Location: Wrocław

Wed Jan 30, 2019 8:47 pm

michal363 wrote:
Wed Jan 30, 2019 5:06 pm
Jak parowaliscie pilota RF po wgraniu supli?
Trzymasz przycisk na Sonoff aż mignie dioda na czerwono (ok. 3s), klikasz przycisk na pilocie i już. Kolejne kliknięcia pilotem powinny przełączać moduł.

Ja mam sonoff RF na ESP 8285 i działa mi na multiboard z grudnia.
michal363
Posts: 35
Joined: Mon Jul 16, 2018 8:25 pm

Thu Mar 21, 2019 7:54 pm

Nie mruga mi czerwona dioda tylko jak dłużej przytrzymam to przechodzi w stan Access pointa :(
Post Reply