powiadomienia PUSH

alankedzior
Posty: 114
Rejestracja: pn cze 18, 2018 5:38 pm

Czy coś się dzieje w temacie powiadomien push? Nie wiem czy kupować alarm na satelu czy czekać na powiadomienia push i zrobić to na supli. Chodzi mi głównie o Alarm, czujnik czadu, gazu, i sygnał naciśnięcia przycisku dzwonka, satel Perfecta zrobi robotę chociaż wolałbym to zrobić na arduino.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

alankedzior pisze: wt sie 14, 2018 1:03 pm Czy coś się dzieje w temacie powiadomien push? Nie wiem czy kupować alarm na satelu czy czekać na powiadomienia push i zrobić to na supli. Chodzi mi głównie o Alarm, czujnik czadu, gazu, i sygnał naciśnięcia przycisku dzwonka, satel Perfecta zrobi robotę chociaż wolałbym to zrobić na arduino.
viewtopic.php?f=17&t=3607
pawbuj
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 27, 2020 8:39 am

Mam problem , żeby skonfigurować powiadomienia PUSH na dwóch urządzeniach. W Supla Scripts może być tylko jeden użytkownik i jedne user key /api token key. Jak dodać powiadomienia dla drugiego użytkownika ?
Awatar użytkownika
Xoggo
Posty: 182
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 10:03 pm
Lokalizacja: Zbąszynek

@pawbuj, w pushover.net stwórz grupę dwóch telefonów (Your Delivery Groups), następnie do skryptu podaj token do grupy (Group Key). 8-)
pawbuj
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 27, 2020 8:39 am

oczywiście da się .

Your account is licensed for Android
and is in use on 1 device.
Pushover for Teams is just $5 per user, per month.
Pay only for the number of users you have each month and cancel any time.

Chyba założę drugie konto Supla, bo w ten sposób jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Xoggo
Posty: 182
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 10:03 pm
Lokalizacja: Zbąszynek

To nie jest licencja na urządzenie tylko na platformę (iOS, Android, Desktop).
Raz zapłacisz 5$ i możesz podłączać kilka telefonów (w wykupionej platformie).
Ostatnio zmieniony wt paź 13, 2020 8:37 am przez Xoggo, łącznie zmieniany 1 raz.
pawbuj
Posty: 28
Rejestracja: pn kwie 27, 2020 8:39 am

ok dziękuję - juz rozumiem.
djack2017
Posty: 683
Rejestracja: pn lis 27, 2017 7:36 am
Kontakt:

Jak ktoś używa sterowników z oprogramowaniem dla SUPLA i Zabbix i ma postawiony serwer Zabbix to powiadomienia push działają bez zarzutu. Można tworzyć dowolne wyzwalacze i wysyłać różne komunikaty do różnych odbiorców. Integracja Pushover z Zabbixem:
https://www.zabbix.com/integrations/pushover
__________________________________________________________
Specjalizowane oprogramowanie do sterowników Sonoff, Gosund, Blitzwolf, Shelly i innych:
https://djack.com.pl/modules.php?name=Downloads&d_op=viewdownload&cid=54
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”