Opis urządzeń na serwerze supla.org oraz w aplikacji na androidzie

loloslol
Posty: 17
Rejestracja: śr gru 27, 2017 10:30 pm

Witam,
Czy istnieje możliwość zmiany/dodania opisów urządzeń w cloudzie na supla.org oraz w aplikacji na androidzie? Opisy dodane w zakładce "Urządzenia we/wy" wyświetlają się w tejże zakładce, ale przy dodawaniu harmonogramu trudno zidentyfikować konkretne urządzenie. Używam 8 jednakowych termostatów TH10. Podczas dodawania harmonogramu w cloudzie wyświetla się lista na której wszystkie urządzenia nazywają się tak samo. Czy istnieje możliwość dodania do pozycji z tej listy opisów takich jak w zakładce "Urządzenia we/wy"?
Podobnie w aplikacji na androidzie, aktualnie mam widok gdzie wszystkie włączniki opisane są jako "włącznik zasilania", czy pod przełącznikami istnieje możliwość dodania opisów - dokładnie tak jak to jest poniżej w sekcji z wyświetlonymi wynikami pomiarów?

Z góry dzięki za pomoc.
pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2214
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Opisz je w komentarzu.
Pozdrawiam
Wojtek
loloslol
Posty: 17
Rejestracja: śr gru 27, 2017 10:30 pm

Opisałem w komentarzu - w zakładce "Urządzenia we/wy" i w tej zakładce się pięknie te opisy wyświetlają, nie wyświetlają się przy dodawaniu urządzeń do harmonogramu oraz na androidzie.

Tak to wygląda w cloudzie:
https://zapodaj.net/6752da5b6c385.jpg.html
A tak na androidzie:
https://zapodaj.net/1e4a14a2d80da.png.html
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Bo nazwę kanału wpisujesz w opisie kanału - niestety nie mogę dodać załącznika z braku miejsca...
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
loloslol
Posty: 17
Rejestracja: śr gru 27, 2017 10:30 pm

Czy możesz mi podrzucić na priv:
loloslol@poczta.fm
Dzieki.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18335
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

slawek pisze: pt lut 09, 2018 8:18 pm Bo nazwę kanału wpisujesz w opisie kanału - niestety nie mogę dodać załącznika z braku miejsca...
Już można
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”