CLOUD v2.2 BETA

Awatar użytkownika
PuteR
Posty: 1421
Rejestracja: śr gru 06, 2017 10:07 am

Żeby potestować muszę wszystkie moduły na nowo konfigurować pod nowy adres serwera??
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2214
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

W zasadzie tak, chyba że podepniesz tylko kilka
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Można to zmienić tak, że jak jest podpis to nazwa jest nim zastępowana
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2278
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: ndz kwie 15, 2018 7:40 am Można to zmienić tak, że jak jest podpis to nazwa jest nim zastępowana
Tzn. ? Jaki podpis ?
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Leonardo
Posty: 9
Rejestracja: sob sty 20, 2018 8:01 am

Aplikacja na Androida - nie można dodać urządzeń.

Po wpisaniu maila i wypełnieniu ustawienia zaawansowane zostałem załadowany i dodałem swojego smartfona.
Przy próbie dodania urządzenia otrzymałem komunikat, że nie mogę go dodać gdyż konieczne jest zalogowanie za pomocą adresu email.
Problem rozwiązało wejście do ustawień i kliknięcie w zielony przycisk, wówczas miałem dostęp do kreatora.
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Nareszcie nowa wersja :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
josh
Posty: 23
Rejestracja: pn lis 20, 2017 8:29 am

Witam
Co oznacza "wsparcie dla automatu schodowego"? Np. dla ROW-01 nie widzę jakiejś nowej funkcjonalności ?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

josh pisze: pn kwie 16, 2018 8:49 am Witam
Co oznacza "wsparcie dla automatu schodowego"? Np. dla ROW-01 nie widzę jakiejś nowej funkcjonalności ?
Pozdrawiam
Urządzenia wykonawcze z tą funkcją wkrótce się pojawią.
(czasowe zaświecanie światła np na klatce schodowej)
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18328
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Leonardo pisze: ndz kwie 15, 2018 8:55 pm Aplikacja na Androida - nie można dodać urządzeń.

Po wpisaniu maila i wypełnieniu ustawienia zaawansowane zostałem załadowany i dodałem swojego smartfona.
Przy próbie dodania urządzenia otrzymałem komunikat, że nie mogę go dodać gdyż konieczne jest zalogowanie za pomocą adresu email.
Problem rozwiązało wejście do ustawień i kliknięcie w zielony przycisk, wówczas miałem dostęp do kreatora.
Póki co, musisz wpisać adres email, następnie przejść do zaawansowanych i wpisać adres serwera. Na koniec wyłączasz zaawansowane (nie ruszając adresu email) i zapisujesz ustawienia.
josh
Posty: 23
Rejestracja: pn lis 20, 2017 8:29 am

Chodzi o zupełnie nowe urządzenia, czy aktualizacje obecnie dostępnych ?(mam na uwadze głównie ZAMEL)
ODPOWIEDZ

Wróć do „CLOUD”