Wygląd aplikacji a funkcjonalność

Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

To może zrób sobie widżet.
w aplikacji http shortcuts
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Charly pisze: sob sie 11, 2018 9:04 pm Gdzie to sobie życzyli użytkownicy, bo nie widziałem? Wracając do meritum, to jakby za każdym przyciśnięciem przycisku na pilocie chować go do kieszeni. No przecież każdy, nawet ślepy i głuchy zauważy, że potrzebując trzy razy nacisnąć przycisk pod rząd, muszę to zrobić 6 (słownie sześć razy) i gdzie tu jest sens ? Ci co sobie rzekomo tak życzyli widocznie tego nie używają.
Życzyło sobie tego kilkanaście osób.... ale widzę, że stosujemy szantaż (opinia w Google Play) ;)
W załączniku masz wersję z niechowającymi się przyciskami.
Załączniki
SUPLA_v2.2.2-BTN.zip
(4.43 MiB) Pobrany 213 razy
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Może Przemku trzeba uwzględnić jakieś ustawienia aplikacji z kilkoma opcjami "chowane / niechowane", motyw jasny / ciemny itp.
Czym więcej użytkowników tym więcej prób dopasowań do swoich potrzeb, to tak jak z tymi nieszczęsnymi ikonkami ;).
Pozdrawiam
Wojtek
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

wojtas567 pisze: pn sie 13, 2018 10:00 am Może Przemku trzeba uwzględnić jakieś ustawienia aplikacji z kilkoma opcjami "chowane / niechowane", motyw jasny / ciemny itp.
Czym więcej użytkowników tym więcej prób dopasowań do swoich potrzeb, to tak jak z tymi nieszczęsnymi ikonkami ;).
Planuję rozbudować ustawienia i wtedy każdy wybierze sobie co chce.
Gucio2607.
Posty: 508
Rejestracja: wt sie 22, 2017 1:56 pm

Jak juz mamy koncert zyczen to ja poprosze zwijanie lokalizacji
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Gucio2607. pisze: pn sie 13, 2018 11:15 am Jak juz mamy koncert zyczen to ja poprosze zwijanie lokalizacji
Z tego co jest na github'ie to jest w planach:
https://github.com/SUPLA/supla-android/issues/32
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Charly
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 23, 2016 6:45 pm

Nie chodzi o to żeby się od razu gniewać, ale przedstawić swoje racje poparte faktami, a jak Ci proszący to motywowali?
Dzięki za załącznik !
To samo przy otwieraniu furtki, są jeszcze ludzie na tyle nie kumaci, że musisz kilkakrotnie mu zabrzęczeć aby się kapną że trzeba furtkę popchnąć, a nie ciągnąć. I tu też trzeba mieć ten klawisz pod palcem, a nie schowany.
Więc tak jak mówiłem wcześniej, dla bistabilnych - tak, dla astabilnych – nie
A jeszcze co do chowania we wcześniejszych wersjach, przecież puknąłeś sobie w inną część ekranu, czy przewijałeś i przycisk się chował i co było źle? Było zabezpieczenie przed przypadkowym naciśnięciem i było dobrze.
To jest po prostu jakaś obsesja z tymi zabezpieczeniami przed przypadkowym naciśnięciem, wszak nie uruchamiam tym gilotyny która wisi nad tymi kilkunastoma osobami które tego sobie życzyły.
W kieszeni mam pilota radiowego którym też otwieram tą samą bramę z przyciskami na wierzchu i nic się nie dzieje. A choćby i się otworzyła, to ją zamknę i tyle. Wyłączniki na ścianie też nie zwijam na noc.
Zybi
Posty: 1511
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 4:24 pm

Te kilkanaście osób to i tak więcej niż Ty jeden.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18282
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Charly pisze: pn sie 13, 2018 8:35 pm Nie chodzi o to żeby się od razu gniewać, ale przedstawić swoje racje poparte faktami, a jak Ci proszący to motywowali?
Dzięki za załącznik !
To samo przy otwieraniu furtki, są jeszcze ludzie na tyle nie kumaci, że musisz kilkakrotnie mu zabrzęczeć aby się kapną że trzeba furtkę popchnąć, a nie ciągnąć. I tu też trzeba mieć ten klawisz pod palcem, a nie schowany.
Więc tak jak mówiłem wcześniej, dla bistabilnych - tak, dla astabilnych – nie
A jeszcze co do chowania we wcześniejszych wersjach, przecież puknąłeś sobie w inną część ekranu, czy przewijałeś i przycisk się chował i co było źle? Było zabezpieczenie przed przypadkowym naciśnięciem i było dobrze.
To jest po prostu jakaś obsesja z tymi zabezpieczeniami przed przypadkowym naciśnięciem, wszak nie uruchamiam tym gilotyny która wisi nad tymi kilkunastoma osobami które tego sobie życzyły.
W kieszeni mam pilota radiowego którym też otwieram tą samą bramę z przyciskami na wierzchu i nic się nie dzieje. A choćby i się otworzyła, to ją zamknę i tyle. Wyłączniki na ścianie też nie zwijam na noc.
Spoko :) nikt się nie gniewa.
Awatar użytkownika
Charly
Posty: 26
Rejestracja: śr mar 23, 2016 6:45 pm

Korzystam z tej Supli gdzieś jak pamiętam chyba od lutego 2016 i czy coś się żaliłem, dałem 5 gwiazdek bo chodziło świetnie, ale teraz zwracam uwagę że coś idzie ku niedobremu i to począwszy od tej aktualizacji nie pamiętam wersji, co zostały wprowadzone kolory do termometrów i świateł samochodu. Pomijając już te chowanie przycisków, ale aplikacja zaczęła mulić telefon. Ale szczegóły to nie wiem, może w innym wątku?
W skrócie jak się chowie do traya poprzez naciśnięcie klawisz back i ponownym jej uruchomieniu, a następnie ponownie klawisz back, muli telefon. Wcześniejsze wersje na to nie cierpiały.
Dlatego alarmuje by Supla nie skończyła tak jak nie jedna dobrze zapowiadająca się aplikacja, a co jedna aktualizacja to większa klapa, a tego by nikt z nas ceniących sobie ten projekt chyba nie chciał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”