Aktualizacja aplikacji do 1.4

User avatar
pzygmunt
Posts: 6382
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Sun Jul 23, 2017 7:28 pm

.... Tzn Arduino tego jeszcze nie wspiera
Raku2008
Posts: 56
Joined: Sat Mar 19, 2016 4:38 pm

Mon Jul 24, 2017 6:50 am

pzygmunt wrote:
Sun Jul 23, 2017 7:28 pm
.... Tzn Arduino tego jeszcze nie wspiera
A kiedy mozna sie spodziewac aktualizacji na arduino?
User avatar
pzygmunt
Posts: 6382
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Jul 24, 2017 9:16 am

Pracuję nad tym. W tym tygodniu się pojawi.
User avatar
michael
Posts: 917
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Mon Jul 24, 2017 9:59 am

Po poprawkach działa bezbłędnie :)
Jak można coś zasugerować to fajnie byłoby jakby w aplikacji pole włącz/wyłącz po naciśnięciu automatycznie chowało się.
Kabel ucięty na miarę zawsze jest za krótki...
kml
Posts: 41
Joined: Tue Sep 06, 2016 9:17 pm

Mon Jul 24, 2017 7:09 pm

Już kiedyś o to prosiłem (zaraz po spuszczeniu bramy garażowej na dach samochodu).
User avatar
fracz
Posts: 1530
Joined: Fri Oct 28, 2016 10:56 pm
Location: Rybna

Mon Jul 24, 2017 8:05 pm

Raku2008
Posts: 56
Joined: Sat Mar 19, 2016 4:38 pm

Fri Jul 28, 2017 6:27 pm

pzygmunt wrote:
Mon Jul 24, 2017 9:16 am
Pracuję nad tym. W tym tygodniu się pojawi.
Czy jest juz aktualizacja dla arduino?
User avatar
pzygmunt
Posts: 6382
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Sat Jul 29, 2017 10:59 am

Raku2008 wrote:
Fri Jul 28, 2017 6:27 pm
pzygmunt wrote:
Mon Jul 24, 2017 9:16 am
Pracuję nad tym. W tym tygodniu się pojawi.
Czy jest juz aktualizacja dla arduino?
Pracuję nad tym. Jak będzie dostępna to poinformuję na forum.
kubayashi
Posts: 34
Joined: Wed Dec 14, 2016 4:45 pm

Mon Aug 07, 2017 3:58 pm

Gdzie znajdę wcześniejszą wersję aplikacji ( tj. sprzed aktualizacji dla roller shuter i procentowego otwarcia )?
User avatar
pzygmunt
Posts: 6382
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków
Contact:

Mon Aug 07, 2017 4:28 pm

w załączniku
Attachments
SUPLA_v1.3.1.zip
(3.36 MiB) Downloaded 77 times
Post Reply