Problemy z aplikacją

User avatar
lesny8
Posts: 2814
Joined: Mon Dec 11, 2017 9:43 pm

Post

XL.jpg
S.jpg
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
devport
Posts: 2
Joined: Sat Jan 16, 2021 2:33 pm

Post

Faktycznie to robiło robotę..
Kuba.DeX
Posts: 33
Joined: Tue Feb 02, 2021 4:00 pm

Post

Taki mało istotny bug na Android (nie wiem jak iOS) - jeżeli przerzucimy ekran na wykres temperatury i przytrzymamy palcem powyżej wykresu, na wysokości aktualnej temperatury i symbolu wykresu to łapiemy kafelek z poprzedniego ekranu i mamy możliwość zmiany jego położenia
User avatar
klew
Posts: 8357
Joined: Thu Jun 27, 2019 12:16 pm
Location: Wrocław

Post

Kuba.DeX wrote: Sun Mar 21, 2021 3:16 pm Taki mało istotny bug na Android (nie wiem jak iOS) - jeżeli przerzucimy ekran na wykres temperatury i przytrzymamy palcem powyżej wykresu, na wysokości aktualnej temperatury i symbolu wykresu to łapiemy kafelek z poprzedniego ekranu i mamy możliwość zmiany jego położenia
Jest na to już issue zgłoszony na github. Co prawda nie ma widoku temperatur, ale to występuje we wszystkich kanałach z dodatkowym oknem
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
el_marko
Posts: 2
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:09 am

Post

Mam problem z wyświetlaniem (odświeżaniem) nowododanych ikon do poszczególnych akcji na Androidzie. Być może robię coś źle, gdyż próbuję to zrobić pierwszy raz. Ikony wybrane tutaj z forum, funkcja akcji "włącznik zasilania", aplikacja kliencka nie zmienia ikony na ustawioną, pozostaje na domyślnej (na www zmienione prawidłowo), natomiast zmiana ikony na ikonę domyślną (podpowiada kilka na stronie www) działa poprawnie. Wersja aplikacji 2.3.71. Może ktoś wie co może być przyczyną.
User avatar
pzygmunt
Posts: 18356
Joined: Tue Jan 19, 2016 9:26 am
Location: Paczków

Post

Własny czy publiczny cloud ?
el_marko
Posts: 2
Joined: Tue Jun 15, 2021 10:09 am

Post

pzygmunt wrote: Tue Jun 15, 2021 4:13 pm Własny czy publiczny cloud ?
Ruszyło. Po długim czasie sprawdziłem ponownie i jest już ok, potrzebował czasu. Temat rozwiązany. Dzięki.
vionsur
Posts: 1
Joined: Fri Jun 17, 2022 7:43 am

Post

Aplikacja/kreator nie znajdzie urządzenia o podanej przez Ciebie nazwie sieci. tellculvers com survey taco bell breakfast hours

Return to “Android”