Problemy z aplikacją

Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2802
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

XL.jpg
XL.jpg (34.54 KiB) Przejrzano 1497 razy
S.jpg
S.jpg (28.78 KiB) Przejrzano 1497 razy
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
devport
Posty: 2
Rejestracja: sob sty 16, 2021 2:33 pm

Faktycznie to robiło robotę..
Kuba.DeX
Posty: 33
Rejestracja: wt lut 02, 2021 4:00 pm

Taki mało istotny bug na Android (nie wiem jak iOS) - jeżeli przerzucimy ekran na wykres temperatury i przytrzymamy palcem powyżej wykresu, na wysokości aktualnej temperatury i symbolu wykresu to łapiemy kafelek z poprzedniego ekranu i mamy możliwość zmiany jego położenia
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Kuba.DeX pisze: ndz mar 21, 2021 3:16 pm Taki mało istotny bug na Android (nie wiem jak iOS) - jeżeli przerzucimy ekran na wykres temperatury i przytrzymamy palcem powyżej wykresu, na wysokości aktualnej temperatury i symbolu wykresu to łapiemy kafelek z poprzedniego ekranu i mamy możliwość zmiany jego położenia
Jest na to już issue zgłoszony na github. Co prawda nie ma widoku temperatur, ale to występuje we wszystkich kanałach z dodatkowym oknem
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
el_marko
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 15, 2021 10:09 am

Mam problem z wyświetlaniem (odświeżaniem) nowododanych ikon do poszczególnych akcji na Androidzie. Być może robię coś źle, gdyż próbuję to zrobić pierwszy raz. Ikony wybrane tutaj z forum, funkcja akcji "włącznik zasilania", aplikacja kliencka nie zmienia ikony na ustawioną, pozostaje na domyślnej (na www zmienione prawidłowo), natomiast zmiana ikony na ikonę domyślną (podpowiada kilka na stronie www) działa poprawnie. Wersja aplikacji 2.3.71. Może ktoś wie co może być przyczyną.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Własny czy publiczny cloud ?
el_marko
Posty: 2
Rejestracja: wt cze 15, 2021 10:09 am

pzygmunt pisze: wt cze 15, 2021 4:13 pm Własny czy publiczny cloud ?
Ruszyło. Po długim czasie sprawdziłem ponownie i jest już ok, potrzebował czasu. Temat rozwiązany. Dzięki.
vionsur
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 17, 2022 7:43 am

Aplikacja/kreator nie znajdzie urządzenia o podanej przez Ciebie nazwie sieci. tellculvers com survey taco bell breakfast hours
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”