Ikony czujników źle wskazują po przewinięciu listy

Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Zauważyłem, że ikony czujników w apce na telefonie mają dziwne zachowanie. Dopóki są widoczne to wskazania są OK. Natomiast wystarczy przewinąć listę elementów tak aby ikona danego czujnika wyszła poza ekran i wskazanie czujnika wraca do ustawień początkowych. Teraz trzeba 2 razy zmienić stan czujnika aby wskazania były poprawne. Myślałem, że to moje kompilacje mają taką przypadłość i ściągnąłem świeże repozytorium i sprawdziłem dla płytek gate module. To samo jest na tych kompilacjach.
Też tak macie? Chyba, że mój tel znowu ma jakieś fochy ;)
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

Nie mam tak. Mogę sobie przewijać do woli.
Awatar użytkownika
wojtas567
Posty: 2209
Rejestracja: ndz kwie 03, 2016 7:16 pm
Lokalizacja: Olsztyn

Ja miałem dziś w pewnej chwili ale stwierdziłem, że to chwilowy brak neta lub coś w tym stylu.
Pozdrawiam
Wojtek
Zybi
Posty: 1511
Rejestracja: ndz cze 26, 2016 4:24 pm

Też tak mam i to od dłuższego czasu.
Zabicie apki i ponowny start przywraca poprawne działanie.
Może tego nie być przy "stabilnym" użytkowaniu Supli, ale przy częstym dodawaniu/kasowaniu/testowaniu nowych firmware i urządzeń do Cloud-a jest to dość często występujący przypadek.
Awatar użytkownika
Espablo
Posty: 1754
Rejestracja: śr cze 29, 2016 5:04 pm
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Może nie powinienem ale cieszę się ;), że chociaż w tym, mój telefon to nie jest przypadek szczególny i działa czasem tak jak Wasze :lol:
Każde urządzenie elektryczne działa o wiele lepiej jeśli podłączysz je do prądu. :? :roll:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”