Licznik energii elekrycznej

Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 212
Rejestracja: wt paź 04, 2016 6:37 am

Hej.

Z licznikami to czekam na zakończenie produkcji - mam nadzieję że w tym tygodniu będą dostępne sztuki do tesowania. Generalnie to jest jeszcze parę szczegółów do dopracowania - ale już mamy w miarę stabilną wersję chmura/apka/fw. Więcej szczegółów wkrótce :)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

No to czekamy z niecierpliwością :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MMarcin
Posty: 125
Rejestracja: pt wrz 08, 2017 6:38 am

Ernest pisze: pn sty 14, 2019 5:50 am Hej.

Z licznikami to czekam na zakończenie produkcji - mam nadzieję że w tym tygodniu będą dostępne sztuki do tesowania. Generalnie to jest jeszcze parę szczegółów do dopracowania - ale już mamy w miarę stabilną wersję chmura/apka/fw. Więcej szczegółów wkrótce :)
Jestem gotowy do testów.
emil
Posty: 24
Rejestracja: wt lis 13, 2018 5:09 pm

Użytkownicy do testów będą wybierani jakoś losowo czy wg stażu?
Elektryka prąd nie tyka... :D :!:

Zainstalowane:
Sonoff basic + ds18b20, Shelly 1
rav.b
Posty: 337
Rejestracja: pn lis 26, 2018 9:09 am
Lokalizacja: Niepołomice/Lipnica Mała
Kontakt:

Chętnie postestuję.
5x ROW-02, 4x SRW-02, 2x LIW-01, 2x DIW-01, 2x THW-01, 2x SLW-01, 1x mSRW-01, 1x mROW-02, 1x ROW-02m, 1x ROW-01/16A, 1x ROW-01, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x PNW-01, 1x OSW-01, 1x RNW-01, 3x Heatpol Home+, 1x Sonoff mini
Awatar użytkownika
elhenio
Posty: 198
Rejestracja: wt sty 02, 2018 1:30 pm

@Ernest
Dołączając się do tematu licznika od kilku miesięcy testujemy prototypy liczników. Jeszcze trochę mamy do dopracowania ale po wejściu nowej wersji clouda będziemy mogli udostępnić kilka sztuk do testów dla forumowiczów.
Rozumiem, że temat umarł śmiercią naturalną jak się nie było na spotkaniu!
Podszedłem do wiadomości ostrożnie licząc jedynie na preferencyjny zakup testowy.
Szkoda, że zabrakło zdania wyjaśnienia. Myślę, że więcej osób na nie czekało.
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
mipix
Posty: 32
Rejestracja: czw gru 27, 2018 10:30 am
Lokalizacja: Kluczbork

Witam

Bardzo chętnie przetestuję działanie tego licznika na instalacji dwukierunkowej, przy mikrogeneracji.

Pozdrawiam
kris.gie
Posty: 361
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 4:24 pm
Lokalizacja: Katowice

elhenio pisze: pt sty 25, 2019 4:52 pm
@Ernest
Dołączając się do tematu licznika od kilku miesięcy testujemy prototypy liczników. Jeszcze trochę mamy do dopracowania ale po wejściu nowej wersji clouda będziemy mogli udostępnić kilka sztuk do testów dla forumowiczów.
Rozumiem, że temat umarł śmiercią naturalną jak się nie było na spotkaniu!
Podszedłem do wiadomości ostrożnie licząc jedynie na preferencyjny zakup testowy.
Szkoda, że zabrakło zdania wyjaśnienia. Myślę, że więcej osób na nie czekało.
Fakt, trochę nietentego... Niestety na spotkanie Suplowe nie udało mi się wybrać, więc nici z testowania licznika.
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Znalazłem fajną alternatywę tylko ze na 1faze. PZEM004. Tylko ze nie dam rady na chwilę obecną to oprogramować bo dopiero się tego uczę. Odczyt na tej samej zasadzie co MEW. Więcej tu: https://forum.supla.org/viewtopic.php ... 1&start=50
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
kris.gie
Posty: 361
Rejestracja: czw kwie 28, 2016 4:24 pm
Lokalizacja: Katowice

Owszem, mam go na uwadze, jedna faza i tak mi wystarczy. Póki co czekam na dostawę od chińczyka i spróbuję z liczeniem impulsów z licznika, jak to sugeruje pzygmunt
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”