Licznik energii elekrycznej

User avatar
Ernest
Posts: 214
Joined: Tue Oct 04, 2016 6:37 am

Post

Hej.

Z licznikami to czekam na zakończenie produkcji - mam nadzieję że w tym tygodniu będą dostępne sztuki do tesowania. Generalnie to jest jeszcze parę szczegółów do dopracowania - ale już mamy w miarę stabilną wersję chmura/apka/fw. Więcej szczegółów wkrótce :)
User avatar
michael
Posts: 1299
Joined: Wed Nov 09, 2016 8:00 am
Location: Wojkowice

Post

No to czekamy z niecierpliwością :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
MMarcin
Posts: 127
Joined: Fri Sep 08, 2017 6:38 am

Post

Ernest wrote: Mon Jan 14, 2019 5:50 am Hej.

Z licznikami to czekam na zakończenie produkcji - mam nadzieję że w tym tygodniu będą dostępne sztuki do tesowania. Generalnie to jest jeszcze parę szczegółów do dopracowania - ale już mamy w miarę stabilną wersję chmura/apka/fw. Więcej szczegółów wkrótce :)
Jestem gotowy do testów.
emil
Posts: 24
Joined: Tue Nov 13, 2018 5:09 pm

Post

Użytkownicy do testów będą wybierani jakoś losowo czy wg stażu?
Elektryka prąd nie tyka... :D :!:

Zainstalowane:
Sonoff basic + ds18b20, Shelly 1
rav.b
Posts: 342
Joined: Mon Nov 26, 2018 9:09 am
Location: Niepołomice/Lipnica Mała

Post

Chętnie postestuję.
5x ROW-02, 4x SRW-02, 2x LIW-01, 2x DIW-01, 2x THW-01, 2x SLW-01, 1x mSRW-01, 1x mROW-02, 1x ROW-02m, 1x ROW-01/16A, 1x ROW-01, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x PNW-01, 1x OSW-01, 1x RNW-01, 3x Heatpol Home+, 1x Sonoff mini
User avatar
elhenio
Posts: 198
Joined: Tue Jan 02, 2018 1:30 pm

Post

@Ernest
Dołączając się do tematu licznika od kilku miesięcy testujemy prototypy liczników. Jeszcze trochę mamy do dopracowania ale po wejściu nowej wersji clouda będziemy mogli udostępnić kilka sztuk do testów dla forumowiczów.
Rozumiem, że temat umarł śmiercią naturalną jak się nie było na spotkaniu!
Podszedłem do wiadomości ostrożnie licząc jedynie na preferencyjny zakup testowy.
Szkoda, że zabrakło zdania wyjaśnienia. Myślę, że więcej osób na nie czekało.
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
mipix
Posts: 32
Joined: Thu Dec 27, 2018 10:30 am
Location: Kluczbork

Post

Witam

Bardzo chętnie przetestuję działanie tego licznika na instalacji dwukierunkowej, przy mikrogeneracji.

Pozdrawiam
kris.gie
Posts: 362
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Post

elhenio wrote: Fri Jan 25, 2019 4:52 pm
@Ernest
Dołączając się do tematu licznika od kilku miesięcy testujemy prototypy liczników. Jeszcze trochę mamy do dopracowania ale po wejściu nowej wersji clouda będziemy mogli udostępnić kilka sztuk do testów dla forumowiczów.
Rozumiem, że temat umarł śmiercią naturalną jak się nie było na spotkaniu!
Podszedłem do wiadomości ostrożnie licząc jedynie na preferencyjny zakup testowy.
Szkoda, że zabrakło zdania wyjaśnienia. Myślę, że więcej osób na nie czekało.
Fakt, trochę nietentego... Niestety na spotkanie Suplowe nie udało mi się wybrać, więc nici z testowania licznika.
User avatar
QLQ
Posts: 2279
Joined: Sun Sep 03, 2017 9:13 am
Location: Koszalin

Post

Znalazłem fajną alternatywę tylko ze na 1faze. PZEM004. Tylko ze nie dam rady na chwilę obecną to oprogramować bo dopiero się tego uczę. Odczyt na tej samej zasadzie co MEW. Więcej tu: https://forum.supla.org/viewtopic.php ... 1&start=50
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
kris.gie
Posts: 362
Joined: Thu Apr 28, 2016 4:24 pm
Location: Katowice

Post

Owszem, mam go na uwadze, jedna faza i tak mi wystarczy. Póki co czekam na dostawę od chińczyka i spróbuję z liczeniem impulsów z licznika, jak to sugeruje pzygmunt

Return to “Android”