v2.3 RC

Awatar użytkownika
o_rany
Posty: 275
Rejestracja: śr lis 14, 2018 5:32 pm
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Jest OK wiec Zamel moze wypuszczac MEW-ke:)
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

Aktualizuje się i działa bezproblemowo i płynnie
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Simono
Posty: 405
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 5:26 pm

Również potwierdzam bezproblemową aktualizację z alphy i 2.2.5
Zarówno ostatnie alphy jak i RC u mnie działają całkowicie poprawnie.

To teraz czekam jeszcze tylko na aktualizacje dla prywatnych dockerów.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

wsosniak pisze: pt maja 10, 2019 10:41 am u mnie wszystko śmiga bez problemu (chciaż zrobiłem tylko aktualizację z 2.3 alpha) i też nie testowałem (bo nie mam) liczników energii elektrycznej i imulsów.

Przy okazji proszę (przypominam się) o jedną poprawkę do rolet : jeśli dana roleta jest zamknięta (czyli 100% zasłoniecia) a nie ma do niej w cloud przypiętego czujnika całkowitego zamkniecia, to na liscie urządzeń , ikonka danej rolety powinna się zmienić na zamknietą - czyli tak jak to jest już zrobione przy grupie rolet . z góry dziękuję :)
Pobierz jeszcze raz i już powinno być OK.
wsosniak
Posty: 718
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

pzygmunt pisze: pt maja 10, 2019 5:03 pm
wsosniak pisze: pt maja 10, 2019 10:41 am u mnie wszystko śmiga bez problemu (chciaż zrobiłem tylko aktualizację z 2.3 alpha) i też nie testowałem (bo nie mam) liczników energii elektrycznej i imulsów.

Przy okazji proszę (przypominam się) o jedną poprawkę do rolet : jeśli dana roleta jest zamknięta (czyli 100% zasłoniecia) a nie ma do niej w cloud przypiętego czujnika całkowitego zamkniecia, to na liscie urządzeń , ikonka danej rolety powinna się zmienić na zamknietą - czyli tak jak to jest już zrobione przy grupie rolet . z góry dziękuję :)
Pobierz jeszcze raz i już powinno być OK.
i jest ok ! bardzo dziękuję ! :)
szym3k
Posty: 268
Rejestracja: pn maja 15, 2017 10:32 am

Simono pisze: pt maja 10, 2019 4:09 pm Również potwierdzam bezproblemową aktualizację z alphy i 2.2.5
Zarówno ostatnie alphy jak i RC u mnie działają całkowicie poprawnie.

To teraz czekam jeszcze tylko na aktualizacje dla prywatnych dockerów.

Przecież docker jest aktualny - 2.3.7 ;)
andrzejano
Posty: 339
Rejestracja: śr sie 30, 2017 8:47 am

Można w rankingach licznika zwiększyć czcionkę kWh. ?
cino111
Posty: 714
Rejestracja: pn maja 07, 2018 8:00 pm

szym3k pisze: pt maja 10, 2019 6:00 pm
Simono pisze: pt maja 10, 2019 4:09 pm Również potwierdzam bezproblemową aktualizację z alphy i 2.2.5
Zarówno ostatnie alphy jak i RC u mnie działają całkowicie poprawnie.

To teraz czekam jeszcze tylko na aktualizacje dla prywatnych dockerów.

Przecież docker jest aktualny - 2.3.7 ;)
Ale są Bugi obsługujące liczniki.
Marek79
Posty: 7
Rejestracja: ndz lut 10, 2019 9:54 am

U mnie aktualizacja przebiegła bez problemów. Wykresy to super sprawa. Mam pytanie tylko czy nie ma możliwości aby wykresy od razu pojawiały się na wybrany przedział czasowy, czyli np. 24h. Obecnie wykresy po wybraniu obejmują około 2-3h i należy ściągać wykres by zobaczyć wybrany przedział czasowy w całości. Własne ikonki też się fajnie prezentują.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18280
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Marek79 pisze: pt maja 10, 2019 8:05 pm U mnie aktualizacja przebiegła bez problemów. Wykresy to super sprawa. Mam pytanie tylko czy nie ma możliwości aby wykresy od razu pojawiały się na wybrany przedział czasowy, czyli np. 24h. Obecnie wykresy po wybraniu obejmują około 2-3h i należy ściągać wykres by zobaczyć wybrany przedział czasowy w całości. Własne ikonki też się fajnie prezentują.
Wykresy muszą się pobrać, a pobiera się zawsze cała brakująca historia tylko to chwilę trwa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”