ekran 1024 x 600

ChrisSZ
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 08, 2020 3:21 pm

Mam monitor o Rozdzielczości 1024 x 600 z androidem. Niestety nie jestem w stanie zainstalować aplikacji gdyż nie jest widoczna cała aplikacja w tej rozdzielczości a monitor nie ma możliwości obrotu. Czy jest jakaś paczka apk na inne rozdzielczości?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Oficjalnie aplikacja jeszcze nie wspiera obracania ekranu ale znajdziesz na forum wersję ze zdjętą blokadą.
ChrisSZ
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 08, 2020 3:21 pm

dzięki za odpowiedź ale ten monitorek (domofon akuvox) właśnie nie wspiera obracania. Ma androida i myślałem że uda się suplę wgrać.. Niestety nie widzę wszystkiego na ekranie, próbowałem więc sterować poprzez google home ale nie mogę go uruchomić bo potrzebuje wifi amonitorek po LANie.. no i szukam jakiegoś rozwiązania...
Jaroni
Posty: 11
Rejestracja: śr lis 01, 2023 6:18 pm

Ja wgrałem bez problemu najnowszą SUPLA_v2.3.75.
dobo
Posty: 1042
Rejestracja: ndz kwie 07, 2019 8:14 pm
Lokalizacja: Nadarzyn

Planuję zakupić stację wideodomofonu Hikvision DS-KH9510-WTE1(B) ma ona taką samą rozdzielczość 1024x600 i pewnie też nie posiada funkcji obrotu ale za to posiada WIFI natomiast i tak chcę ją podłączyć przez LAN POE. Planuję zakup tej stacji ze względu na androida i chęci zainstalowania tam aplikacji Supli oraz Satela ale jeśli Supla tam nie działa to będzie lipa bo na tej aplikacji mi bardziej zależy niż na Satelu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”