v2.3.67 - prośba o testy

Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

Patryk pisze: sob mar 06, 2021 7:42 pm Może @QLQ chodzi o ten ciemniejszy odcień:
Tak. Właśnie to
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2802
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Ten kolor jest już chyba od wersji 2.3.63 i nie zauważyliście :?: ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

lesny8 pisze: sob mar 06, 2021 8:53 pm Ten kolor jest już chyba od wersji 2.3.63 i nie zauważyliście :?: ;)
Faktycznie...chyba się czepiam...nie zwróciłem uwagi tak j/w piszesz jest w Twojej ver apki również. Dobra nie było tematu.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Sk_uter
Posty: 468
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Przy zmianie nazwy wyskakuje okno logowania i przy próbie wpisania maila z różną wielkością znaków maila (gdzie tak podałem w rejestracji) nie przyjmuje, musiałem wpisać wszystko z małych liter.

Zmiana kolejności grup nie działa wgl. Jak zmienić kolejność? W changelog Google Play napisane, że jest możliwość zmiany pozycji grupy.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Zapewne chcesz zmienić lokalizacje, a nie grupy.
Sk_uter
Posty: 468
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Masz rację, mój błąd. A zmiana kolejności lokalizacji będzie, bo tego jeszcze bardziej mi brakuje.

A co z pierwszym błędem?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Pierwsze to nie błąd. Drugie nie wiem kiedy.
Mmof
Posty: 781
Rejestracja: ndz sty 26, 2020 5:49 pm

Aplikacja na pierwszy rzut oka działa poprawnie, bardzo fajne rozwiązanie ze zmianą nazw bez wchodzenia do cloud-a, reszta nowości też się przyda.
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

pzygmunt pisze: pt lut 05, 2021 12:47 pm Z poniższego linka można pobrać aplikację dla Android-a w wersji 2.3.67.

Zmiany:
- Możliwość zmiany kolejności w grupach
- Korekty tekstów w j. angielskim
- Dodano dodatkowy przycisk "Supla Cloud" w menu aplikacji oraz w żółtym oknie w którym wyświetlane są błędy i ostrzeżenia.
- Zmieniono zachowanie przycisku podglądu hasła. Teraz nie trzeba trzymać aby hasło było jawne.
- Do okna dostępnego pod przyciskiem (i) dodano id kanału
- Od tej wersji dodanie smartfona do cloiud-a nie wymaga włączania rejestracji. Aplikacja poprosi o hasło i po poprawnej autoryzacji doda smartfon i przypisze pierwszy id dostępu (Wymaga clouda 2.3.27)
- Dodano możliwość zmiany nazwy lokalizacji i nazwy kanału z poziomu aplikacji. Edycja dostępna po przytrzymaniu tekstu, który chce się zmienić. (Wymaga clouda 2.3.27)
- Refaktoryzkcja sporego kawałka kodu dlatego prośba do wszystkich o przeklikanie czego się da.

Z góry dzięki za testy.
https://drive.google.com/file/d/17U6966 ... sp=sharing
W przypadku korzystania z prywatnego serwera, kliknięcie w przycisk "Supla cloud" z wyciąganej listy przenosi na cloud.supla.org - to nie błąd, nie przeszkadza to korzystaniu z aplikacji - po prostu zwróciłem uwagę.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

pzygmunt pisze: pt lut 05, 2021 12:47 pm Z poniższego linka można pobrać aplikację dla Android-a w wersji 2.3.67.

Zmiany:
- Możliwość zmiany kolejności w grupach
- Korekty tekstów w j. angielskim
- Dodano dodatkowy przycisk "Supla Cloud" w menu aplikacji oraz w żółtym oknie w którym wyświetlane są błędy i ostrzeżenia.
- Zmieniono zachowanie przycisku podglądu hasła. Teraz nie trzeba trzymać aby hasło było jawne.
- Do okna dostępnego pod przyciskiem (i) dodano id kanału
- Od tej wersji dodanie smartfona do cloiud-a nie wymaga włączania rejestracji. Aplikacja poprosi o hasło i po poprawnej autoryzacji doda smartfon i przypisze pierwszy id dostępu (Wymaga clouda 2.3.27)
- Dodano możliwość zmiany nazwy lokalizacji i nazwy kanału z poziomu aplikacji. Edycja dostępna po przytrzymaniu tekstu, który chce się zmienić. (Wymaga clouda 2.3.27)
- Refaktoryzkcja sporego kawałka kodu dlatego prośba do wszystkich o przeklikanie czego się da.

Z góry dzięki za testy.
https://drive.google.com/file/d/17U6966 ... sp=sharing
Dzień dobry,
w aplikacji animacja rozwijanego paska z góry nie odtwarza się podczas pierwszego otwierania po uruchomieniu aplikacji. Kolejne animacje (rozwijania i zwijania) odtwarzają się prawidłowo.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”