v2.3.67 - prośba o testy

Awatar użytkownika
MadOnion78
Posty: 1060
Rejestracja: ndz lis 24, 2019 3:53 pm
Lokalizacja: Głubczyce

Jest ok.
3x SRW-01, 1x mSRW-01, 7x ROW-02, 2x SBW-02, 2x LIW-01, 1x SLW-02, 1x SLW-02, 1x MEW-01, 1x DIW-01, RNW-01 ;)
zbyszek69
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 22, 2020 7:47 pm

wszystko działa dzięki za super apk
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

U mnie też cała świta urządzeń bez problemu odpowiada działaniem sterowanym z tej apki.
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
Sk_uter
Posty: 468
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Będzie ta wersja dodana do bety w Google Play?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Tak
Sk_uter
Posty: 468
Rejestracja: wt mar 13, 2018 1:52 pm

Kiedy planujecie?
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wkrótce
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Do wersji 2.3.67 doszło jeszcze kilka rzeczy. Szczegóły w pierwszym poście. Proszę o testy.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8177
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

pzygmunt pisze: czw mar 04, 2021 12:15 pm Do wersji 2.3.67 doszło jeszcze kilka rzeczy. Szczegóły w pierwszym poście. Proszę o testy.
Gdy podczas przewijania ekranu, przypadkiem złapie się za nazwę lokalizacji, to prawie zewsze odpala się funkcja zmiany nazwy lokalizacji.
Mam też wrażenie, że dostępne pole do przesuwania kanałów (aby je włączyć lub wejść w szczegóły) jest mniejsze - obszar z tekstem nie reaguje na przesunięcie.

Ogólne wrażenie jest takie, że co chwila coś mi wyskakuje, jak próbuję przeglądać co mam w aplikacji. Gdy zacznie się skrolować ekran na ikonie (i), to po przesuwaniu wyskakuje okno (i). Gdy zacznie się skrolować na nazwie lokalizacji, to po skrolowaniu wyskakuje okno do zmiany nazwy. Gdy przesuwa się kanał aby go załączyć, to odrywa się i wchodzi w tryb edycji kolejności (https://github.com/SUPLA/supla-android/issues/227).

Może warto dodać jakiś przełącznik w menu albo na belce na górze, który włącza tryb edycji, w którym można:
- zmieniać kolejność kanałów
- zmieniać nazwy
Wtedy byłby odrębny tryb do sterowania i odrębny do edycji wyglądu.

Przy wejściu przez niezarejestrowany telefon, wyskakuje okno do logowania w cloud, ale w ogólnie ma informacji co się dzieje i dlaczego. Jak da się "anuluj", to jest mowa o wyłączonej rejestracji i o tym, aby zalogować się na cloud. Nie ma informacji o opcji rejestracji z telefonu.
Może przydałoby się definiowanie domyślnego identyfikatora dostępu dla nowych rejestracji, albo wybór przy rejestracji z telefonu? U mnie "pierwszy identyfikator" jest z pełnym dostępem do wszystkiego i nie jest to identyfikator, który chciałbym domyślnie udostępniać domownikom :)

Jeśli na żywca wyrzucę smartfon na cloud, to telefon ładnie się wylogowuje i pojawia się okno "rejestracja jest obecnie wyłączona" - nie pojawia się okno do logowania i rejestracji. Trzeba ubić aplikację i uruchomić jeszcze raz, aby weszło.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Z tą belką lokalizacji jest rzeczywiście jakiś bug. Jak się ją muśnie i dotknie kanału to się odpala edytor.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”