v2.3.67 - prośba o testy

Patryk
Posty: 2674
Rejestracja: pn sty 07, 2019 7:51 pm
Lokalizacja: Rybnik

".... oraz w żółtym oknie w którym wyświetlane są błędy i ostrzeżenia. "
O jakie "żółte" okno chodzi ?
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8178
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Patryk pisze: czw mar 04, 2021 1:00 pm ".... oraz w żółtym oknie w którym wyświetlane są błędy i ostrzeżenia. "
O jakie "żółte" okno chodzi ?
Żółte okno pojawia się, gdy łączysz się nowym telefonem i nie jest on zarejestrowany. Wtedy masz różne komunikaty, albo o wyłączonej rejestracji, albo o braku przypisanego identyfikatora dostępu.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Problem z wyskakującymi okienkami przy przewijaniu rozwiązany /nie dot. (i)/
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8178
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

pzygmunt pisze: czw mar 04, 2021 1:08 pm Problem z wyskakującymi okienkami przy przewijaniu rozwiązany /nie dot. (i)/
Teraz jest ok
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Zaobserwowałem coś dziwnego.
Okienko autoryzacji po wprowadzeniu prawidłowego hasła głównego użytkownika czasami wyświetla "Przekroczono czas. Spróbuj ponownie". W wersji 2.3.66 też to z jeden raz widziałem ale chyba z komunikatem błędne poświadczenia, pomimo wprowadzenia prawidłowych poświadczeń.
Kilkukrotne kliknięcie w Ok nie zawsze pomaga.
Po zastopowaniu apki i ponownym wznowieniu hasło wpisane ponownie przeszło.

Zmiana nazw dla lokalizacji działa, ale po ubiciu apki lub dłuższej chwili od wstrzymania powracają stare nazwy.
Edit:
Doczytałem, nie mam jeszcze Cloud 2.3.27
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Z cloudem < 2.3.27 nie będzie to poprawnie działać.
Wrzuciłem koleją wersję, która ma zoptymalizowaną czułość przycisku (i).
and111
Posty: 293
Rejestracja: ndz lut 18, 2018 3:54 pm

Android 10 działa poprawnie. Wyświetla ID, zmienia i zapamiętuje nazwy kanałów i lokalizacji, zmienia kolejność w grupach.
Pozostałe funkcje działają prawidłowo (przełączniki, bramy, wykresy wilgotności, temperatury, zużycia energii elektrycznej).
Nie testowałem dodawania urządzeń i dodawania smartfona do cloud.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Chyba jest mały bug, choć mam wrażenie że ten problem może istnieć od dawna :roll:
Mam dwie lokalizacje 'Test' z ID1 i 'Test2' z ID2. Zmieniam nazwę lokalizacji 'Test2' na 'Test'
W aplikacji tracę wtedy dostęp do lokalizacji 'Test' z ID1, po prostu się nie wyświetla.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8178
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

lesny8 pisze: czw mar 04, 2021 11:42 pm Chyba jest mały bug, choć mam wrażenie że ten problem może istnieć od dawna :roll:
Mam dwie lokalizacje 'Test' z ID1 i 'Test2' z ID2. Zmieniam nazwę lokalizacji 'Test2' na 'Test'
W aplikacji tracę wtedy dostęp do lokalizacji 'Test' z ID1, po prostu się nie wyświetla.
Ja robiłem podobne "eksperymenty". Belka lokalizacji wtedy znika (tzn. zamiast dwóch, jest jedna), a wszystkie kanały są "wymieszane" w jednej lokalizacji.
Może to jest dobry trick na ogarnięcie różnego poziomu dostępu dla kanałów z jednej lokalizacji na różne telefony. Np. chcę dać dzieciakom opcję otwierania furtki, ale nie chcę aby mogli otworzyć bramę. Tworzę wtedy dwie lokalizacje o nazwie "Wjazd" i w jednej jest furtka, a w drugiej brama.
Problem określania dostępu na poziomie kanału - rozwiązany :D
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

klew pisze: czw mar 04, 2021 11:49 pm ...
Belka lokalizacji wtedy znika (tzn. zamiast dwóch, jest jedna), a wszystkie kanały są "wymieszane" w jednej lokalizacji.
...
Problem określania dostępu na poziomie kanału - rozwiązany
Chyba nie do końca.
U mnie były kanały tylko z lokalizacji z ID2, te z ID1 zniknęły wraz z nazwą pierwszej lokalizacji.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”