v2.3.73 przeskakiwanie przy kanale przekaźnika i licznika energii

jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

Dzień dobry,
przed chwilą wgrałem firmware na SP111 i skorzystałem z nowej funkcji umożliwiającej sparowanie kanału pomiarowego z przekaźnikiem.
Niemal od razu rzucił mi się w oczy problem, który w przypadku innych typów kanałów został niedawno zażegnany. Chodzi o "przeskakiwanie listy". W momencie gdy przesunę kafelek wyżej wymienionego kanału i przeciągnę palcem w dół ekranu, to lista zaczyna przemieszczać się skokowo. Jest to ten sam problem, który opisywał @klew. W przypadku kanałów zwykłych przekaźników taka sytuacja nie występuje.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czy w przypadku tak złączonych kanałów da się obejrzeć wykresy zużycia energii w aplikacji? Mam Clouda v2.3.30.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

jaku2k pisze: czw lip 08, 2021 10:19 pm PS. Czy w przypadku tak złączonych kanałów da się obejrzeć wykresy zużycia energii w aplikacji? Mam Clouda v2.3.30.
Da się. Przeciągnij palcem dwa razy od prawej do lewej. Za pierwszym razem pojawia się przycisk włącz, za drugim szczegóły kanału pomiarowego.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

lesny8 pisze: czw lip 08, 2021 10:57 pm
jaku2k pisze: czw lip 08, 2021 10:19 pm PS. Czy w przypadku tak złączonych kanałów da się obejrzeć wykresy zużycia energii w aplikacji? Mam Clouda v2.3.30.
Da się. Przeciągnij palcem dwa razy od prawej do lewej. Za pierwszym razem pojawia się przycisk włącz, za drugim szczegóły kanału pomiarowego.
Faktycznie działa, dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Nie wiem czy widziałeś, ale jak klikniesz na tym widoku kanału pomiarowego w ikonę powiązanego kanału, to zmienisz stan powiązanego kanału bez wychodzenia z widoku (włączysz/wyłączysz).
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
jaku2k
Posty: 830
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 8:40 pm
Kontakt:

lesny8 pisze: pt lip 09, 2021 9:56 am Nie wiem czy widziałeś, ale jak klikniesz na tym widoku kanału pomiarowego w ikonę powiązanego kanału, to zmienisz stan powiązanego kanału bez wychodzenia z widoku (włączysz/wyłączysz).
Faktycznie działa :!: Dziękuję.
Pozdrawiam
Jakub

PS. Czekam na Supla Offline Party 2024
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”