Nowy etap w rozwoju aplikacji

Awatar użytkownika
Gang
Posty: 613
Rejestracja: pt lis 09, 2018 12:44 pm

Też chętnie protestuje!
Zamel: MEW-01, ROW-02, THW-01, RNW-01, SLW-02, ROW-07, mROW-02, PNW-01. DIY: Supla Device RPI + 10 xiaomi mija2, Sonoff: basic + 7 DS18B20, basic x2, touch, mini x3, - Nodemcu x2, - ElectroDragon ESP8266 - Gosund SP111 x3
robertklepacki94
Posty: 920
Rejestracja: czw wrz 02, 2021 1:06 pm

Ja specjalnie z szafki wyciągne Xiaom,iego bo niestety korzystam z IOS. Ale z chęcia przetestuje. ;)
Wziąłem udział w Supla Offline Party 2023
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Dla iOS szykują się również podobne zmiany ale to będzie w innym wątku.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

klimasstudio pisze: śr paź 13, 2021 6:27 pm Czyli tej supli z znakiem nieskończoności już nie będzie potrzeby używać a nowa supla będzie o wiele lepsza. Bardzo na plus mówi do mnie opcja profile i lepsze dostosowanie wyglądu :) Czekam z niecierpliwością :D Będzie tetowane!
Traktuj moją wersję apki jako przejściową. Jest tam tylko to czego mnie lub kolegom z forum brakowało w oficjalnej wersji na tamten moment. To tak jak ze skryptami od @fracza, są bo mu scen i linków w Cloud brakowało. Kiedyś wszystko co oferują skrypty zostanie zaimplementowane w Suplowej chmurze. Z apką będzie podobnie, wysokość kanałów, za chwile profile :)
michael pisze: czw paź 14, 2021 6:51 am No to czekamy na testy :mrgreen:
Ja tam już od sierpnia podglądam co się dzieje na forku, kompiluje wersje co chwile i tesuję i tak też było wczoraj ;)
pzygmunt pisze: śr paź 13, 2021 5:22 pm ...
Na pierwszy ogień wzięliśmy przebudowę ustawień aplikacji.
...
Nie wiem gdzie zgłosić. Wiem, że jeszcze nie ma oficjalnie testów ale :mrgreen: wczoraj skompilowałem sobie kod z brancha na forku i po zmianie jednostek temperatury na F wyświetla w F ale jak wracam do ustawień to pokazuje, że ustawione jest na C.
Żeby zmienić spowrotem na C muszę kliknąć w F a potem w C i po powrocie do głównego okna mam wtedy temp w C.
Druga sprawa. Jak wejdę w Twoje Konto i przestawię suwak na zaawansowane i kliknę zatwierdź, to po ponownym wejściu w Twoje konto dalej mam podstawowy widok Twoje konto a nie widok zaawansowany, być może tak ma być :roll:
Ale jak już wejdę w zaawansowane to mi się ustawia cały czas metoda autoryzacji na identyfikator dostępu, a nie email, który to wybrałem w pierwszym wejściu podając swój@mail i adres własnego serwera, także ten tego ..... zgłaszam zanim oficjalnie testy się zaczną ;)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18207
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

To jeszcze nie jest ukończone ale dzięki za review ;)
To co napisałeś będzie dopracowane/poprawione.
Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2803
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Domyślam się ;) ale jak już zacząłem klikać, to stwierdziłem, że może napiszę co zauważyłem :)
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
Awatar użytkownika
klimasstudio
Posty: 1114
Rejestracja: śr sie 28, 2019 9:35 pm
Lokalizacja: localhost
Kontakt:

@lesny8 - mimo wszystko uważam żekawał rroboty odwaliłeś z tą aplikacją i napewno byłeś inpiracją żeby coś się zmieniło z oficjalą aplikacją :)

Tak samo skrypty od fracza super zee te funkcjonalności wejdą d supla cloud :)
Więc chodź OSUPLUJE Ci dom :mrgreen:

Druk 3D - > https://klimastech.eu.org/druk-3d
Awatar użytkownika
QLQ
Posty: 2276
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 9:13 am
Lokalizacja: Koszalin

pzygmunt pisze: czw paź 14, 2021 11:13 am To jeszcze nie jest ukończone ale dzięki za review ;)
To co napisałeś będzie dopracowane/poprawione.
No to czekamy na wersję do Btestow 😀
jak coś nie działa to włącz zasilanie.....
LukaszH
Posty: 639
Rejestracja: sob gru 14, 2019 11:49 pm

U mnie też IOS ale na testy chętnie wyjmę z szuflady androida :)
tores
Posty: 9
Rejestracja: wt kwie 27, 2021 8:29 am

No i również ja dopisuję do listy swoją gotowość na testy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Android”