Interfejs aplikacji

Awatar użytkownika
elhenio
Posty: 198
Rejestracja: wt sty 02, 2018 1:30 pm

Witam,
Mam niewiele sprzętu z Supla a już mam problem z ogarnięciem.
Tu przyszedł mi pomysł na usprawnienie i zarazem sugestia do aplikacji.
  • Ręczna zmiana kolejności lokalizacji
Przydała by się funkcjonalność zmiany kolejności, nad którą obecnie nie mamy władzy poza zmianą nazwy, co wpływa na kolejność.
Może to umożliwić w samej Supla na zasadzie ustawienia kolejności lokalizacji a aplikacja pobiera automatycznie aby nie komplikować interfejsu i pozostawić jednak konfiguracje w Cloud.
  • Zwijanie zawartości lokalizacji
Przy nazwie lokalizacji np. z prawej strony "+" i "-" dodany znak zwijania lub rozwijania. Dla codziennego używania mam widoczne te, które mnie interesują a reszta jest zwinięta. Przydatne jak używam coś z góry i dołu listy.
W sumie to zastanawiało mnie zawsze określenie "Lokalizacje". Ja to używam jako grupy. Tym bardziej, że moduł może być w danej lokalizacji a jego jedne kanał już w innej, co nie ma nic wspólnego z lokalizacją. Lokalizacje opisuję w komentarzu modułu. To raczej kwestia ogólna do Supla niż do samej aplikacji.
  • Auto dopasowanie nazwy lokalizacji
Obecnie przy dłuższych nazwach tekst częściowo jest niewidoczny
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Wprowadzę to, ale najpierw Android.
Awatar użytkownika
elhenio
Posty: 198
Rejestracja: wt sty 02, 2018 1:30 pm

Dzięki... spokojnie będę czekać.
Pozdrawiam
elhenio
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać.
Awatar użytkownika
dawidd
Posty: 615
Rejestracja: wt gru 19, 2017 12:45 pm

teraz zwijane lokalizacje masz w supla +
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

dawidd pisze: sob gru 29, 2018 1:25 pm teraz zwijane lokalizacje masz w supla +
Swoją droga takie kompilacje mogą gryźć się z oficjalną Suplą jak się pojawi update. Update może powodować wysypywanie się aplikacji i jedyny sposób to odinstalowanie nieoficjalnej i instalacja oficjalnej.

W nowej tez będzie zwijanie lokalizacji.
Awatar użytkownika
dawidd
Posty: 615
Rejestracja: wt gru 19, 2017 12:45 pm

Mam suple+ na 3 urządzeniach, telefonie który używam cały czas i tu chodzi dobrze i 2 tabletach używanych sporadycznie. Początkowo na tabletach też chodziło dobrze, ale później tak zwolniło że nieraz odpuściłem otwieranie bramy z tableta i użyłem standardowego polota
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18277
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

dawidd pisze: sob gru 29, 2018 2:31 pm Mam suple+ na 3 urządzeniach, telefonie który używam cały czas i tu chodzi dobrze i 2 tabletach używanych sporadycznie. Początkowo na tabletach też chodziło dobrze, ale później tak zwolniło że nieraz odpuściłem otwieranie bramy z tableta i użyłem standardowego polota
Nagraj jakiś filmik to może uda mi się zaobserwować przyczynę.
Awatar użytkownika
dawidd
Posty: 615
Rejestracja: wt gru 19, 2017 12:45 pm

Tu nie ma filozofii - włączam suple+ ze zwijanymi lokalizacjami, chce rozwinąć lokalizacje, dotykam i czekam i czekam i czekam, w końcu sie rozwinie to znów jest problem z otwarciem bramy - przesuwam suwak żeby pojawił sie przycisk i często od razu on znika zanim go dotknę. Taki coś nie dzieje się zawsze, mam to głownie na tablecie asus nexus II zamontowanym w aucie z androidem 6, ale tylko z supla+. Na oryginalnej nie ma problemu. Z kolei supla + na telefonie huawei mate10 śmiga bez problemu
ODPOWIEDZ

Wróć do „iOS”