Licznik Impulsow z harmonogramem

Demeter
Posty: 37
Rejestracja: sob wrz 21, 2019 12:29 pm

Witam.
Mam takie pytanie.
Potrzebuje licznik impulsów na minute, najlepiej z harmonogramem i z przyciskom RESET. Cos takie jak z temperaturow. Jak to mogę zrobić? Może zamiast ds18 podawać impulsy na PIN? Ale jak na to patrzyć w supla?
Może są już gotowe urządzenia?
Dziękuję.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Napisz jeszcze raz co i po co chcesz zrobić, bo z aktualnego opisu nic nie rozumiem.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Demeter
Posty: 37
Rejestracja: sob wrz 21, 2019 12:29 pm

Mam jedną urządzenie, które daję cały czas jakieś impulsy w zakresie 0-60 przez minutę.
Zawsze różne. Kiedyś cały czas 0.
Chce sprawdzić, załóżmy kilka razy w dzień stan. Chili ilość impulsów na minutę oraz zobaczyć harmonogram tych impulsów i całkowitą ilość impulsów od momentu resetowania.
Na razie wykombinowalem tak, że mam podłączony ds18 i steruje jego zasilaniem. Chili harmonogram pracy i postoju widzę. Ale to jest trochę śmieszne.
Sorry za gramatykę. Nie jestem z Polska.
Dziękuję.
Awatar użytkownika
klew
Posty: 8184
Rejestracja: czw cze 27, 2019 12:16 pm
Lokalizacja: Wrocław

Demeter pisze: czw paź 31, 2019 8:34 am Mam jedną urządzenie, które daję cały czas jakieś impulsy w zakresie 0-60 przez minutę.
Zawsze różne. Kiedyś cały czas 0.
Chce sprawdzić, załóżmy kilka razy w dzień stan. Chili ilość impulsów na minutę oraz zobaczyć harmonogram tych impulsów i całkowitą ilość impulsów od momentu resetowania.
Na razie wykombinowalem tak, że mam podłączony ds18 i steruje jego zasilaniem. Chili harmonogram pracy i postoju widzę. Ale to jest trochę śmieszne.
Sorry za gramatykę. Nie jestem z Polska.
Dziękuję.
Supla ma wsparcie dla licznika impulsów, także możesz po prostu liczyć impulsy. Cloud te dane agreguje i na telefonie możesz widzieć ilość impulsów z danego okresu czasu. W cloud jest agregacja danych co 10 min, więc w odstępach 1 min tego nie zobaczysz. Jeśli chciałbyś mieć zapisaną historię co 1 min, to musiałbyś zaintalować własną instancję serwera Supli i zmienić ten czas na 1 min.
Widzimy się na Supla Offline Party vol. 2 :!:
Demeter
Posty: 37
Rejestracja: sob wrz 21, 2019 12:29 pm

Spróbowałem, ale nie jest to dokładnie to co potrzebuje.
Jak by była możliwośc resetować z appki to by było lepiej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „FAQ / Jak to zrobić”