SUPLA∞ kolejna alternatywna aplikacja na Androida

Awatar użytkownika
lesny8
Posty: 2814
Rejestracja: pn gru 11, 2017 9:43 pm

Robert Błaszczak pisze: sob wrz 12, 2020 9:22 pm Wow, super to wygląda. Świetna robota.
Po odblokowanie widoku poziomego, tego właśnie brakowało. Jak chciało się coś podejrzeć w szczegółach albo wystartować roletę to nie za bardzo było to możliwe. Na tabletach umieszczonych na ścianie można teraz śmiało przeglądać szczegóły kanałów.
pzygmunt pisze: sob wrz 12, 2020 9:58 pmNieźle
Dzięki, dla mnie to jak poklepanie po plecach przez szefa 😁 banan od razu pojawił mi się na mordce 😀 i ochota na zrobienie czegoś więcej.
QLQ pisze: ndz wrz 13, 2020 3:38 pm ...
Strasznie mi przypadła ta wer do gustu i bez obrazy Przemku ale wolę ją ze względu na to, że więcej mieści się na ekranie. Taka bardziej skompresowana.
...

EDIT:
HA!! @leśny8 jesteś wielki ! wszystko śmiga
Cieszę się, że korzysta z tego ktoś więcej niż tylko ja 🙂 Nie zapominajmy, że ja tu tylko wtrącam swoje 5 gorszy 😎 a apkę głównie tworzy Przemo.
Czekam na kolejne Supla Offline Party 👍
hanuer
Posty: 79
Rejestracja: wt sty 07, 2020 1:10 am

Świetna robota. Od dłuższego czasu używam tylko ∞ ze względu na większą ilość elementów na ekranie. Fajnie że aktualizujesz projekt.
dml
Posty: 4
Rejestracja: ndz lut 09, 2020 9:42 pm

lesny8 pisze: sob wrz 12, 2020 8:26 pm Apka uaktualniona do wersji 2.3.55 do pobrania w pierwszym poście.

Dodatkowo dodałem poziome widoki dla :
  • Ustawień
  • Ustawień zaawansowanych
  • Ustawień carMode
  • Szczegółów licznika energii
  • Szczegółów rolet
  • Szczegółów licznika impulsów
  • Szczegółów RGBW
  • Szczegółów temperatury
  • Szczegółów temperatury i wilgotności
Kilka screenów ;)

ustawienia.jpg
ustawienia zaawansowane.jpg
ustawienia carMode.jpg
Niezła alternatywa do publicznej apki. Gratulacje.
Jedna sugestia, bo u mnie trochę na odwrót do wszystkich - pola z wyborem urządzeń na pulpicie głównym wydają mi się za małe i samotne. Pewnie dlatego, że na tę chwilę używam supli tylko na jednym urządzeniu, więc 80% ekranu jest pusta. Pomyślałem, że oprócz alternatywnej metody wyboru wielkości "przycisków" (duże jak w oryginalnej apce, małe jak teraz w supla∞) może by dodać dynamiczne rozmiary? Chodzi mi o to, że w przypadku gdy lista urządzeń użytkownika jest większa niż powiedzmy 4 to niech rozmiar będzie pełna_dostępna_wysokość_ekranu/4, a gdy więcej niż 4 urządzenia, to wówczas już stała wysokość (obecnie zastosowana w supla∞). Możnaby też pomyśleć o ograniczeniu maksymalnym wysokości przycisku, by nie przekraczał oryginalnej wysokości z apki Zygmunta (powiedzmy dla 1-3 urządzeń max wysokość 100px na sztukę) - tak by w przypadku posiadania jednego urządzenia nie było przeskalowania informacji na przycisku.

Ot taki pomysł.

PS. Nie obraziłbym się, gdyby kod źródłowy "∞" trafił na githuba w formie forka oryginału i mógłbym sobie sam coś poćwiczyć :-)
Awatar użytkownika
Goral64
Posty: 3132
Rejestracja: pt gru 27, 2019 6:22 pm
Lokalizacja: Żerniki Wrocławskie
Kontakt:

No, tu nie tylko 5gr dorzuciłeś :) Myślę, bez kozery, że to pinsiąt groszy nawet jest :D
Widzimy się na Supla Offline Party Season 2 :D

Obrazek
Awatar użytkownika
bulek68
Posty: 453
Rejestracja: czw lut 08, 2018 6:51 pm
Lokalizacja: Podkarpackie

hanuer pisze: pt wrz 18, 2020 5:53 pm Świetna robota. Od dłuższego czasu używam tylko ∞ ze względu na większą ilość elementów na ekranie. Fajnie że aktualizujesz projekt.
Podpinam się pod tą opinią obiema rękami, jednocześnie bardzo dziękuję za powiecony czas i włożoną robotę.
Tylko czemu oficjalna apka nie ma takich funkcjonalności? :roll:
Awatar użytkownika
pzygmunt
Posty: 18335
Rejestracja: wt sty 19, 2016 9:26 am
Lokalizacja: Paczków
Kontakt:

Oficjalna aplikacja będzie również miała takie funkcjonalności. Sama w sobie wymaga przepisania w wielu obszarach tak by można było pójść dalej. Wymaga też otestowania i wielu innych elementów, które w wersji nieoficjalnej można pominąć.

*Patrz skrypty, a cloud.
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

Nooo... jest coraz lepiej;-)
Wiadomo - nadal pilotem sterować się nie da ale wygląda całkiem całkiem;-)
IMG_20201012_210311.jpg
IMG_20201012_210311.jpg (3.13 MiB) Przejrzano 2321 razy
Awatar użytkownika
uchnast.michal
Posty: 1074
Rejestracja: wt cze 04, 2019 11:37 am

tomkowski pisze: pn paź 12, 2020 7:08 pm Nooo... jest coraz lepiej;-)
Wiadomo - nadal pilotem sterować się nie da ale wygląda całkiem całkiem;-)
IMG_20201012_210311.jpg
Ale masz ciepło w salonie:)
e-talking............
Byłem tam - Supla Offline Party 2023
tomkowski
Posty: 372
Rejestracja: wt paź 09, 2018 7:16 pm
Lokalizacja: Orzesze

uchnast.michal pisze: pn paź 12, 2020 7:31 pm
tomkowski pisze: pn paź 12, 2020 7:08 pm Nooo... jest coraz lepiej;-)
Wiadomo - nadal pilotem sterować się nie da ale wygląda całkiem całkiem;-)
IMG_20201012_210311.jpg
Ale masz ciepło w salonie:)
hehe - kominek od popołudnia w ruchu :)
Awatar użytkownika
flowerek
Posty: 411
Rejestracja: wt mar 06, 2018 2:24 pm

tomkowski pisze: pn paź 12, 2020 7:08 pm Nooo... jest coraz lepiej;-)
Wiadomo - nadal pilotem sterować się nie da ale wygląda całkiem całkiem;-)
IMG_20201012_210311.jpg
I tu Cię zaskoczę...da sie pilotem sterować...ale trzeba mieć magicznego pilota (pilot magic w tv LG)
Pewnie inne marki tv mają swójj odpowiednik...
11xSRW-01, 1x Sonoff mini schodowy, 3xSonoff SV, 5xSonoff S26, 4xSonoff Basic, 1xGosund Sp-111, 1xSonoff Touch, 1xH801, 1xSonoff Dual, czujnik poczty w skrzynce DIY, 1x Loratap roletowy (test trwa), 1x MiniTiger (test trwa), 1 x zawór wody BQ05 DIY
Zablokowany

Wróć do „Projekty użytkowników”