Zlecenie projektu

housecluster
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 21, 2017 10:44 am

Jest to mój pierwszy post, więc chciałbym się ze wszystkimi serdecznie przywitać. Mam na imię Mateusz, na co dzień zajmuję się analizą/programowaniem, ale od strony statystyki biznesowej. Zaciekawił mnie ruch SUPLA, ale z programowania mikrokomputerów jestem raczej hobbystą teoretykiem :mrgreen:

Mam za to pomysł na urządzenie i szukam osoby/osób chcących podjąć temat. Czytając posty na forum, urządzenie korzystało będzie raczej z gotowych już rozwiązań. Pozwoliłem sobie napisać na GitHubowego maila SUPLA, stąd do niektórych z Was wiadomość już ta dotarła.

Projekt wieloetapowy składający się z wyceny, zakupu sprzętu, aplikacji bazującej na SUPLA, integracji i zaprezentowania wyniku.
Wstępny zarys urządzeń Raspberry pi, klawiatura numeryczna, wielokanałowe (16) przekaźniki niskonapięciowe (w prototypie wersja przewodowa), obudowa :)
Wstępny zarys oprogramowania to system operacyjny dedykowany dla SUPLA, rozwój/konfiguracja aplikacji do sterowania kanałami modułu przekaźników przez klawiaturę numeryczną i Internet, możliwość wgrywania/aktualizacji słownika klucz <-> kanał np. wpisanie kombinacji 1234 (lub wysłanie REST z wartością 1234) da sygnał na kanał 1

Budżet projektu to 500PLN + koszty sprzętu
Przewidywany czas realizacji 5-8 dni

Nie wykluczam pracy zespołowej, ale wolałbym kontaktować się/rozliczać wtedy z liderem. Czy znajdą się chętni?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”