SUPLA Scripts

Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4006
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

rustin pisze: pt maja 22, 2020 8:25 am Nie można tego zrobić jakoś prosto ze strony, aplikacji, tylko trzeba być programistą.
W tym problem, że abyśmy mogli robić to jakoś prosto ze strony, trzeba być programistą :lol: A tych mało, zajęci, itp.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Kassewsky
Posty: 164
Rejestracja: śr sty 22, 2020 9:44 am

Robert Błaszczak pisze: pt maja 22, 2020 10:01 am
rustin pisze: pt maja 22, 2020 8:25 am Nie można tego zrobić jakoś prosto ze strony, aplikacji, tylko trzeba być programistą.
W tym problem, że abyśmy mogli robić to jakoś prosto ze strony, trzeba być programistą :lol: A tych mało, zajęci, itp.
Wszystkim się spieszy do powiadomień push widzę 🙂
Pewnie trochę jeszcze poczekamy zanim będą one bezpośrednio w aplikacji Supla.
Awatar użytkownika
Robert Błaszczak
Posty: 4006
Rejestracja: sob gru 22, 2018 8:55 pm
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Oczywiście byłoby fajnie, jakby były "push'e' natywnie ale jest tak jak jest. Na niniejszym Forum jest wiele opisów, jak sobie poradzić z tematem poprzez rozwiązania zewnętrzne (n. Pushover). Opisy są pisane "językiem dla laików". Wiele osób, które zdecydowanie nie są programistami dało sobie z tym radę, a przy okazji czegoś się nauczyło.
Pozdrawiam
Robert Błaszczak


Moja prywatna strona: www.blaszczak.pl
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2100
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

fracz pisze: czw maja 21, 2020 6:03 pm Wygląda dobrze. Spróbuj wylogować się i zalogować jeszcze raz. I jest już beta 3.
Czy w beta 4 mógłby się pojawić wybór dźwięku dla powiadomień?
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

rustin pisze: pt maja 22, 2020 8:25 am Mam sonoff sv 3x do bram z suplą. Gdzie wy wpisujecie te kody ? Jak zrobić powiadomienia pushover ? Nie można tego zrobić jakoś prosto ze strony, aplikacji, tylko trzeba być programistą.
Skrypty staram się tworzyć tak by było to zjadliwe dla nie-programistów. Inaczej po co to wszystko. https://supla.fracz.com

Pojawi się filmik z instrukcją i pomysłami jak 4.0 się ustabilizuje.
lukfud pisze: pt maja 22, 2020 11:15 am Czy w beta 4 mógłby się pojawić wybór dźwięku dla powiadomień?
Tak, zobaczę jak to się robi ;-)
becON
Posty: 35
Rejestracja: czw lis 16, 2017 12:02 am

Dopiero wstałem, ale już wszystko działa 8-)
Awatar użytkownika
lukfud
Posty: 2100
Rejestracja: czw lis 23, 2017 11:33 pm
Lokalizacja: Warszawa

fracz pisze: pt maja 22, 2020 11:43 am
lukfud pisze: pt maja 22, 2020 11:15 am Czy w beta 4 mógłby się pojawić wybór dźwięku dla powiadomień?
Tak, zobaczę jak to się robi ;-)
dzięki :)
https://www.facebook.com/groups/supladiy/
rafalfarba
Posty: 47
Rejestracja: pn lis 25, 2019 11:48 am

Odczytałem dzisiaj na Powiadomieniach w Supla Scripts, że muszę przejść z Automate na Pushover. Czy dotyczy to też powiadomień głosowych? Chodzi mi o sceny które udało mi się tak ustawić że Google Assistant przekazuje komendę głosową, po wykonaniu sceny do automate, a automate pięknie informuje mnie głosowo, że brama się otworzyła i w domu mam 21 stopni. I tu drugie pytanie, jeżeli te pow. głosowe też znikną to czy Pushover ogarnie je tak elegancko jak Automate?
4xSonoff RF (GUI Generic), 3xSonoff Basic (GUI Generic), 5×ESP-01S (GUI Generic), 1xWemosD1(termostat), Yunshan (Gate module od Zybi), 2xSonoff Mini (soft od djack2017). 1xWemosD1 (GUI Generic licznik impulsów + czujnik ilości opału HC-SR04+przekaźnik)
wsosniak
Posty: 726
Rejestracja: sob cze 02, 2018 8:02 am

wsosniak pisze: pt maja 22, 2020 3:58 am @fracz
Mam problem z Twoimi skryptami
taki rezultat mam jak próbuje uruchamiać publiczne URL-e :

{"status":500,"message":"SQLSTATE[HY000] [2002] php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (SQL: select * from `scenes` where (`slug` = 3cxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx559) limit 1)"}

Taki sam komunikat mam jak poróbuje sie zalogowac na supla.fracz.com .
Zerkniejsz co jest nie tak ?
Widze ze ver 4.0.0 wprowadziłeś . Pewno to jest to .... ?

dzięki!

@fracz - znowu to samo dzisiaj
ping github.com chodzi
Awatar użytkownika
fracz
Posty: 2256
Rejestracja: pt paź 28, 2016 10:56 pm
Lokalizacja: Kraków

rafalfarba pisze: ndz maja 31, 2020 9:04 pm Odczytałem dzisiaj na Powiadomieniach w Supla Scripts, że muszę przejść z Automate na Pushover. Czy dotyczy to też powiadomień głosowych? Chodzi mi o sceny które udało mi się tak ustawić że Google Assistant przekazuje komendę głosową, po wykonaniu sceny do automate, a automate pięknie informuje mnie głosowo, że brama się otworzyła i w domu mam 21 stopni. I tu drugie pytanie, jeżeli te pow. głosowe też znikną to czy Pushover ogarnie je tak elegancko jak Automate?
Czytaj tu: viewtopic.php?f=11&t=6657

@wsosniak, serwer na którym stoją skrypty jest bardzo niestabilny ostatnio, nie wiem dlaczego. Próbuję diagnozować.
Zablokowany

Wróć do „SUPLA Scripts”