Panel ścienny Supla voice

Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

Gucio2607. pisze: pn sty 08, 2018 8:04 pm I jak Ci to działa? Mozesz z kazdego pomieszczenia nie podnoszac sie z kanapy ani trzymajac telefon w rece sterowac głosowo?
U mnie juz sonoff, wzmacniacz i glosniki zamontowane i zastanawiam sie wlasnie nad mikrofonami.
Mikrofony masz podłączone rownolegle do wtyku jack?
telefon wisi jak widać i na panelu działa ok w zasięgu jednego pomieszczenia ok 30m2 nie trzeba się do niego wydzierać
jeszcze mam nie założone pozostałe mikrofony (brak wolnych mocy przerobowych) może pod koniec tygodnia uda mi się z tym uporać i zdam relacje ewentualnie wrzucę jakieś video
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

maffiu pisze: pn sty 08, 2018 10:10 pm
Gucio2607. pisze: pn sty 08, 2018 8:04 pm I jak Ci to działa? Mozesz z kazdego pomieszczenia nie podnoszac sie z kanapy ani trzymajac telefon w rece sterowac głosowo?
U mnie juz sonoff, wzmacniacz i glosniki zamontowane i zastanawiam sie wlasnie nad mikrofonami.
Mikrofony masz podłączone rownolegle do wtyku jack?
telefon wisi jak widać i na panelu działa ok w zasięgu jednego pomieszczenia ok 30m2 nie trzeba się do niego wydzierać
jeszcze mam nie założone pozostałe mikrofony (brak wolnych mocy przerobowych) może pod koniec tygodnia uda mi się z tym uporać i zdam relacje ewentualnie wrzucę jakieś video
ps jedyny problem jaki zauważyłem to w salonie jak idzie tv trochę głośniej google czasami się pogubi
Awatar użytkownika
maffiu
Posty: 500
Rejestracja: śr lis 30, 2016 9:30 pm
Lokalizacja: Kraków/Skawina

po podłączeniu kolejnych mikrofonów generalnie wszystko działa ale w 100% nie jestem zadowolony jak zbierają głos wiec jeszcze będę szukał elementów lepszej jakości i zobaczymy jak wyjdzie
Gucio2607.
Posty: 508
Rejestracja: wt sie 22, 2017 1:56 pm

no to czekam
Zainstalowane:
11x sonoff basic, 1x sonoff gate, 1x Yunshan, 2x H801, 7x sonoff touch(1,2,3 gang), 1x sonoff 4ch PRO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”