SUPLA+ czyli alternatywna wersja aplikacji

Awatar użytkownika
Demolkaa
Posty: 242
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:42 pm
Lokalizacja: Twardowice

u mnie na zwykłym ściemniaczy tylko jeden kolor przyciemnianie też działa.
A teraz czy jest szansa zmiany ikony żarówki w ściemniaczu ledów na ładniejszą żarówkę ewentualnie jakąś taśmę led? I drugie co bym widział to włączanie ledów po przesunięciu w prawo i tam załącz i wyłącz? coś ala brama tylko z drugiej strony.
Awatar użytkownika
pilcu
Posty: 203
Rejestracja: pt sty 11, 2019 9:49 am
Lokalizacja: Wrocław

michael pisze: pt lut 01, 2019 11:06 am Zainspirowany aplikacją od @lesny8 - w pierwszym poście dodałem zaktualizowaną swoją alternatywną aplikację.

viewtopic.php?p=21962#p21962
Zainstalowałem i jestem zadowolony, brakuje mi tylko rotacji ekranu. Jak dodasz jeszcze obrót w poziomie/pionie to będzie dla mnie kompletna :-D
Awatar użytkownika
Lucas
Posty: 833
Rejestracja: pn lip 31, 2017 7:11 am
Lokalizacja: Chrzanów

Dobrze, że tło lokalizacji jest jaśniejszym kolorem. Lepiej to wygląda wizualnie i aplikacja nie jest taka krzykliwa.
Kolega @lesny8 też ma to fajnie zrobione, ale jakoś dużo tego mocno zielonego dziwnie bije po oczach - przynajmniej u mnie na telefonie.
Awatar użytkownika
byniom
Posty: 640
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Dla mnie super ale jednak bardziej podobało mi się gdy była standardowa ikonka bramy głównej . Przy tej fajnie wygląda jak trzymam telefon w ręku ale jak jade samochode i jeszcze mam na nosie wzmacniacze do jazdy to jakos mi taki wygląd nie pasuje. Jeżeli jest taka możliwość to poprosiłbym ze stara ikonką bo reszta jest rewelacyjna :) .
Awatar użytkownika
Demolkaa
Posty: 242
Rejestracja: czw paź 11, 2018 8:42 pm
Lokalizacja: Twardowice

Jeszcze trochę i ikony bedziemy zmieniac sami na cloud i aplikacja je będzie pobierać.
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

pilcu pisze: pt lut 01, 2019 9:56 pm Jak dodasz jeszcze obrót w poziomie/pionie to będzie dla mnie kompletna
Robiłem taką wersję, ale rozjeżdżają się niektóre rzeczy, tj. rolety, liczniki oraz crashuje się apka
byniom pisze: sob lut 02, 2019 7:29 am Dla mnie super ale jednak bardziej podobało mi się gdy była standardowa ikonka bramy głównej
Również mam to odczucie :) Na kompie ta ikonka fajnie wyglądała, ale przekombinowałem :lol:
Demolkaa pisze: sob lut 02, 2019 11:48 am Jeszcze trochę i ikony bedziemy zmieniac sami na cloud i aplikacja je będzie pobierać.
Dokładnie :) Dlatego tą wersję traktuję jako przejściową i jako zabawę :)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
byniom
Posty: 640
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Wstaw starą ikonkę od bramy to będę happy :) Reszta jest super i może zostać.
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 2465
Rejestracja: pn mar 14, 2016 11:48 pm
Lokalizacja: Biała Podlaska

byniom pisze: pn lut 04, 2019 8:50 am Wstaw starą ikonkę od bramy to będę happy :) Reszta jest super i może zostać.
Co ci w niej nie pasuje?
Moim zdaniem brama też jest super!!!
TEORIA jest wtedy gdy wszystko wiemy i nic nie działa
PRAKTYKA jest wtedy gdy wszystko działa a my nie wiemy dlaczego
My łączymy teorię z praktyką czyli nic nie działa i nikt nie wie dlaczego
Awatar użytkownika
byniom
Posty: 640
Rejestracja: sob sty 07, 2017 1:17 pm

Słabiej ją widzę jak mam telefon w uchwycie w samochodzie , stara jakoś jest dla mnie bardziej wyrazista :) . Nie każdy ma sokoli wzrok a niektórzy jeszcze noszą wzmacniacze na nosie :)
Awatar użytkownika
michael
Posty: 1299
Rejestracja: śr lis 09, 2016 8:00 am
Lokalizacja: Wojkowice

Wersja aplikacji ze wsparciem obrotu pion/poziom, ale może (nie musi) crashować apkę, rozjeżdżać się na roletach, rgb i licznikach.
byniom pisze: pn lut 04, 2019 8:50 am Wstaw starą ikonkę od bramy to będę happy :) Reszta jest super i może zostać.
W tej wersji oryginalna ikona bramy :)
Załączniki
suplaplus-2.3-unofficial-build-rotate.zip
(5.77 MiB) Pobrany 396 razy
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Projekty użytkowników”